Putina noriets III daļa

Putina noriets III daļa

*(Raksts pirmo reiz publicēts 13.03.2022.)

2023.gads. Putina režīma tektonisko plātņu sakustēšanās.

Šis ir turpinājums iepriekšējām daļām, tāpēc ar liekiem ievadiem nevilkšu garumā, bet secīgi turpināšu tālāk.

Kopš risinājās aktīva karadarbība 2022.gada sākumā Ukrainā, arvien mazāk sanāk piesaukt Ukrainu Putina horoskopa aktualitāšu sakarā. Protams, rīvēšanās un gruzdēšana starp valstīm turpināsies, seku likvidācija un mūžīgā nepiedošana droši vien, ka paliks, taču es, vismaz no Putina horoskopa un savas saprašanas neredzu atkārtotu iebrukumu Ukrainā. Man no šā brīža skatoties neliekas, ka tie sūrie periodi, ar ko Putinam nāksies saskarties 2022.gada turpinājumā pēc kara Ukrainā, būtu saistīti ar ārvalstīm un/vai “ienaidniekiem”, jo Putina dzīvē ir sākusies paša dzīves pamatu restrukturizācija un inventarizācija, tā ka lielākā daļa procesu pēc kara tālāk galvenokārt noritēs “mājās” saistībā ar viņa varas turēšanu un saglabāšanu, mēģinot tikt galā ar graujošo ekonomisko sankciju iespaidu no kādreizējo partneru puses. No otras puses, nemanu arī starptautisko attiecību uzlabošanos no Putina puses. Kaut kāda neliela, bet dāsna labvēlība var nākt tuvāk janvāra vidum. Nez, varbūt Ķīna vai kāds cits ārvalstu draudzīgais partneris nedaudz izlīdzēs. Lai gan Ķīna arī ir ļoti piesardzīga un vērtējoša attiecībās ar Krieviju.

Skatoties individuāli, ja jūs domājāt, ka Putinam 2022.gads bija traks vai viņš pats bija traks 2022.gadā, tad jautrākais problēmu ziņā viņam tik vēl priekšā. Tāpēc arī jau šo materiālu sākotnēji nosaucu par “Putina norietu”. Šajās dienās ir ļoti populāra tendence prognozēt Putina nākotni, atsevišķos gadījumos viņa aiziešanu pie tēviem. Es atšķirībā no vairuma, neprognozēju viņa kritumu tik strauju, ātru un vienkāršu, kā vienkārši sarēķinot saskaitāmos. Piemēram, aizvakar tika apcietināta FSB vadība.[1] Tas norāda uz Putina opcijām un veidu kā viņš kontrolē parādi. Tālāk vairāk astroloģijas.

Tātad. Ja 2022.gada dziļumbumba bija Putina nežēlīgā varas izpausme, ko astroloģiski iezīmē direktīvā Plūtona tranzīts pār Ascendentu, tad 2023.gadā viņa izpausmes būs vairāk saistītas ar viltu, maldiem, krāpšanu un slēptu paņēmienu izpausmēm, ko savukārt apzīmē direktīvās Lilitas tranzīts pār Ascendentu. Taču tā nebūt nebūs vienīgā raksturiezīme. Putinam 2023.gads visdrīzāk nāks ar vairākiem, nozīmīgiem un grūtiem pārmaiņu procesiem.

Janvāris vēl nesīs līdzi iepriekšējā gada aktualitātes. Janvāra Dižčiks visdrīzāk izcels tos pašus saspīlētos kaimiņvalstu jautājumus un attiecīgā brīža Krievijas informatīvās telpas noskaņojumu. Var negaidīti uzpeldēt kādi Krievijā slēpti fakti vai informācija, piemēram, par karu Ukrainā, lai gan neizslēdzu arī kādas citas atklāsmes. Bet no kopējā astrofona izskatās, ka Putins to varētu prasmīgi novirzīt. “Izskaidrot”, tā teikt. Lai gan pavisam tā tēma, kas apvij vienas un otras puses redzējumu par notikušo un notiekošo, protams, vēl ilgi neizzudīs, tik jautājums, kad un kā Krievijas sabiedrība to visu uzzinās un kā reaģēs. Putinam, kā saprotams, tas visu laiku vilksies līdzi. Vienalga vai Hāgā, vai mauzolejā.

Nopietna situācija veidosies 2023.gada februāra beigās, marta sākumā. Ja 2022.gadā lielākos izaicinājumus Putinam sarūpēja Saturns, ar pāris Urāna zibšņiem un Plūtona smagnējo fonu pēdējos Mežāža grādos, tad 2023.gadā izteiktākas nebūšanas nesīs Jupiters ar vairākām, nozīmīgām opozīcijām, vēlāk arī kvadrātiem, Neptūns un Urāns ar ļoti uzkarsētiem kvadrātiem. Kā arī, mans draugs Plūtons, drebot visiem padebešiem, pāries no Mežāža zīmes Ūdensvīrā, kas iezīmēs juku laikus Krievijā vismaz uz 20 gadiem. Ietekme, iedīgļi jau būs jūtami krietni iepriekš. Tagad droši var teikt – jau pašreiz. Kopumā maz nozīmīgu harmoniju Vladimiram 2023.gadā.

Tātad, nopietnā situācija. Akcents būs uz pašu Putinu kā līderi un viņa ieņemamo amatu – Krievijas federācijas diktatoru. Tā nav tikai mana vai vairuma nostāja šai pus priekškaram, bet Putina kļūšana un/vai viņa dēvēšana par diktatoru arī atspoguļojas un saskan ar viņa direktīvā Plūtona tranzītu pār Ascendentu 2022.gadā, ko pirmīt pieminēju. Plūtona viens no apzīmējumiem ir vara. Un tā tranzīts pār Ascendentu norāda uz varas koncentrēšanu un izpausmi.

Akcents…Tā vienkārši sakot, iespējams, ka sabiedrībā, elitē, varas ešelonos radīsies šaubas vai apstrīdējumi par to vai Putins ir vispār spējīgs vadīt valsti. Ka varbūt viņa izvēlētais ceļš nav tas pareizākais Krievijas iedzīvotajiem (kā zinām, tad šobrīd, neskatoties uz visu, Krievijā Putinam vēl ir liels atbalsts). Iespējams, ka no nelabvēļu puses tiks tēmēts pa Putina vājajām vietām un/vai priekšplānā izvirzīsies pašas valsts vājās vietas. Visdrīzāk, tās novājinātais ekonomiskais stāvoklis. Šeit jāskatās neatrauti valsts vadītāja atbildība par izvēlēto valsts “attīstības ceļu” un valsts kopējais labklājības stāvoklis attiecīgajā laikā.

No visiem viņa filozofiskajiem murgojumiem, uzstājoties ieraksta runās, var secināt, ka Ukraina vēsturiski viņam ir viens no vājajiem punktiem, sentimentāli imperiālistiskajā ideoloģijā. Tas, ko Putins iespējams nezina, ka viņa viena no vājajām vietām ir paskaidrot paskaidrojumus par paskaidrojumiem, īpaši vēstures jautājumos. Uz to viņa dzimšanas kartē norāda Hīrons 3.Mājā (astrosfērā), Mežāzī. Jo vairāk skaidro, jo lielāka putra sanāk. Tagad jau ir zināms, ka Krievija ilgi gatavojās šim karam un šis Ukrainas jautājums ir kā liels klupiens, vai kā vienā karikatūrā bija zīmēts, Lego klucītis zem lielās Lāča ķepas. Pārrēķināšanās, par ko nāksies pašiem dārgi maksāt.

Man izskatās, ka šajā brīdī viņam pašam varētu rasties problēmas ar savu pārliecību pierādīšanu. Visi pūliņi, ko Putins centīsies šajā laikā veikt, visdrīzāk atdursies kā pret sienu vai netiks pienācīgi sadzirdēti un novērtēti. Pie visa tā klāt, vēlme izpausties var būt vai nu pārāk agresīva vai pārspīlēta, visplašākajos mērogos, t.i. nekoncentrējoties uz svarīgo, bet cenšoties saglābt visu, kas brūk. Iespējams, ka Putinam būs uznākusi tāda varas saglabāšanas paranoja, kad šķitīs, ka uz katra stūra slēpjas kāds apstrīdētājs vai oponents, kas apdraud viņa stabilitāti, tāpēc viņā var rasties tāda samākslota arogance, kad pa visām varītēm var parādīties vēlme visiem kaut ko pašizdomātu pierādīt un ar to apliecināties.

2023.gada marts Putinam vispār solās būt diezgan saspringts. Harmonijas saliņas tik veidosies marta pašā sākumā un beigās. Pārsvarā ikdienišķa rakstura harmonijas. Nozīmīgākie aspekti šajā periodā būs spriedzes aspekti.

Kopumā tāds garš spriedzes nogrieznis no janvāra beigām līdz marta beigām, aprīļa pašam sākumam. Pēc jau pieminētajām lietām, marta beigās būtu jāparādās papildus problemātikai, ko atspoguļos viens no Jupitera grūtākajiem aspektiem savā ciklā, opozīcija ar Saturnu un arī spriedzes aspekts ar Urānu. Tā kā Saturns ar Jupiteru ir absolūti pretēji savās astroloģiskajās īpašībās, tad lielākā problēma varētu būt savu iespēju pārvērtēšana, neadekvāta novērtēšana, pie tam radušās problēmas vajadzēs vai gribēsies risināt strauji, kas pats pa sevi parasti rada saspringumu un tā kā situācijas novērtējums var būt nepareizs, tad arī spiedīgā situācija var novest pie strauju risinājumu meklējumiem, kas savukārt var radīt vēl lielākas jau esošās vai nākamās problēmas. Šis gan paskries salīdzinoši ātri, bet savu postu vai nospiedumu domāju, ka atstās.

Jāatkārtojas, ka 2023.gadā Putinam spriedze būs pamatīga. Ir ārkārtīgi maz sausu vietiņu atelpai. Taču Putins visdrīzāk turēsies un izturēs, jo ir gan harmonijas pret viņa horoskopa pārvaldnieku Plūtonu (aprīlī gan tikai), gan Saturna harmoniskais trigons ar Ascendentu visa gada garumā, kas norāda uz to, ka Putinu nevajadzētu par zemu novērtēt un savu atbalstītāju acīs viņš var pozicionēties kā nācijas (pa pusei sarūsējuša – lasi ekonomiski un visādi citādi novājinātas valsts) kuģa kapteinis, kas stingri tur kursu šajos grūtajos un nemierīgajos laikos. Mīnuss šai harmonijai ir tāds, ka klāt nenāk nekas jauns. Risinājumu paņēmieni un realizācija notiek pa vecam, t.i., kā Einšteina teiktajā: "Mēs nevaram atrisināt savas problēmas ar to pašu domāšanu, ko izmantojām, kad tās radījām". Un pie šādiem apstākļiem tā domāšana var būt ar jau ierastiem un zināmiem risinājumiem.

Te gan vēlreiz atgādinu, ka Putins ir Krievija. Putins ir oligarhi, Putins ir pie deleģētās varas piederošā elite, jo viņi dzīvo Putina sistēmā. Nav Putins, nav šiem Putina varas un elites flangiem labklājības un siltās vietiņas. Viņi ir bagāti un ar piešķirto varu apveltīti ar Putina “atļauju”, jo visi lielie koncerni Krievijā ir valsts pārvaldīti un dažādu kategoriju drošībnieki ir tur, kur ir, jo Putins ir viņu valsts. Ar to visu es gribu pateikt, ka lielu, ietekmīgu cilvēku spriedzes horoskopā mēdz manifestēties ne pašu virzienā, bet šajā situācijā, iespējams, izpausties tajā, kas attiecīgajā laika posmā notiks Krievijā un/vai šo pieminēto personāžu pārstāvošajās sfērās. Tas, ka pašam Putinam un Krievijai jau tagad ir iestājies liela haosa un pārmaiņu laiks, tas gan ir viennozīmīgi skaidrs. Pamazām iezīmējas arī tas, ka abu ceļi – Krievijas un Putina, droši vien jau drīz varētu šķirties.

2023.gada marta beigās un aprīļa sākumā atkal būs akcentēti, visticamāk, starptautiskie problēmjautājumi. Šajā periodā kopumā līdz maija beigām liela daļa Putina laika un enerģijas varētu paiet samilzušo problēmu risināšanā. Pieeja pret starptautiskajiem jautājumiem visdrīzāk būs nokaitēta un agresīva, ar lielummānijas efektu. Kaut kas no sērijas, ja jūs pret mums tā, tad mēs pret jums tāpat. Bet to problēmu daudzums var būt liela apmēra. Taču, kaut arī pats Putins varētu būt apņēmīgs un jutīsies pārliecināts par sevi, tās iespējas, kuru rāmjos viņš varētu tad darboties, var būt stingri ierobežotas, ārvalstu kapitāls nenāks un tas savukārt var radīt lielas galvas sāpēs, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Iespējams, ka var rasties vēlme spekulēt vai riskēt ar tādiem vai šādiem risinājumiem, liekot visu vai diezgan daudz uz vienas kārts. Kā arī, vēl papildus fonā būs tranzitējošā Neptūna spriedzes kvadrāts no 5.Mājas ar dzimšanas Marsu 2.Mājā jeb astrosfērā, kas atbild par līdzekļiem. Šis aspekts kulminējot un brīžiem atslābstot būs blakusesošs līdz pat septembrim un vēlāk aktualizēsies atkal 2024.gada sākumā. Šī aspekta viena no spilgtākajām izpausmēm ir tāda kā klātesoša zaudētāja un neveiksminieka sajūta, un maldu pilna notiekošā izpratne, kas var izpausties gan praktiski, jo ir iesaistīts Marss, piemēram, viss ilgi veidotais šļūk no rokām ārā, nekas nesanāk, gan mentāli. Tas savukārt ir Neptūna pārziņā.

Kaut arī gadskārtējais Saules ritējums horoskopā atkārtojas, tomēr visi aprīļi nav vienādi un arī 2023.gada aprīlis nebūs izņēmums. Aprīlis iesāksies jeb marts noslēgsies ar neomulīgu un nomācošu Saturna radīto spriedzi ar horoskopa Mēnesi. Tā kā Mēness Putina horoskopā ir saistīts ar kooperatīvajām finansēm un ārvalstu kapitālu, tad domāju, ka var rasties tāda kā strupceļa sajūta, kad grūti atrast problēmu risinājumus. Šajā laikā mazas veiksmes var mīties ar neveiksmēm. Kaut ko dabū vienā vietā, pa pirkstiem vai kabatu jau sit nākamā problēma.

Šoreiz aprīļa ikgadējām tranzitējošās Saules opozīcijām, kas vērstas pret Putina planētu ķekaru pretējā horoskopa pusē, pievienosies Jupiters jeb precīzāk tur jau rosīgajam un aktīvajam Jupiteram Aunā pievienosies Saule. Manā skatījumā ļoti jaudīgs un izaicinošs laiks, jo Saule ar Jupiteru, īpaši kopā atrodoties sev tīkamajā Auna zīmē, radīs lielu ārēju entuziasmu, tieksmi uz aktivitāti, impulsu rīkoties. Tā būs tā izaicinošā puse. Pretējā, atbildošajā pusē atrodas uz racionālu sadarbību/pretestību tendētais Svaru Saturns, nepārliecinātā, svārstīgā Svaru Saule, kurus Jupiters izaicinās un izdancinās jau martā. Taču šeit tā lielā, izaicinošā jauda būs vairāk tēmēta pa vienlaikus kooperatīvo, bet attiecības izšķīdinošo Svaru Neptūnu un it kā inteliģento un pareizos jautājumus uzdodošo Svaru Merkūru, kas var attiecīgajā brīdī radīt problemātisku situāciju racionālu un reālistisku lēmumu pieņemšanai. Tas savukārt var atspēlēties pret pašu Putinu un viņa līderību.

Lai nu kā arī Putinam šajā brīdī neietu, aprīļa pēdējā dekādei būtu jānāk ar lielu entuziasmu un idejām par finanšu situācijas uzlabošanu. Iespējams, ka šajā laikā var tikt izspēlēts kāds viltīgs gājiens pret saviem sadarbības partneriem un/vai tiem, kas kļuvuši par pretiniekiem. Šis entuziasms un spīdošās idejas var tikt balstītas tieši uz šo viltīgo gājienu. Taču, cik daudzsološi tas var iesākties, tik neviennozīmīgi turpināties. Aprīļa beigas un maija sākums var iesākties ar citu vainošanu kārtējo reiz. Kaimiņi un starptautiskā sabiedrība var atkal kļūt par tādu kaitinošu un izaicinošu gruzi kurpē, kuru nekādi neizdodas izkratīt.

2023.gada maija nozīmīgākie notikumi visdrīzāk risināsies uz maija beigām, kad tranzitējošais Jupiters pāries Vērša zīmē un pavisam drīz pēc tam ieies Putina horoskopa 7.Mājā (astrosfērā), kas atbildīga par Partnerību, kā arī tranzitējošais Urāns savienosies ar Putina dzimšanas Jupiteru tajā pašā 7.Mājā. Pirmkārt, tas nozīmē, ka jautājumi, kas skar jebkāda veida attiecības ar citiem cilvēkiem vai valstīm iegūs absolūti lielāko uzmanību šajā laikā. No vienas puses var būt liela vēlme sadarboties, meklēt sadarbības iespējas, rast jaunus kontaktus, iespējams, arī uzlabot sarautos un sabojātos kontaktus. Man izskatās, ka vēlme tur varētu būt, bet man neliekas, ka sekmīgi.

Attēls no astro-seek.com Attēlā redzamas aktualitātes Putina horoskopā uz 31.maiju 2023.gadā

Jo jau pieminētais tranzitējošais Urāns veidos savienojuma aspektu ar Putina dzimšanas Jupiteru un vienlaicīgi kvadrāta spriedzes aspektus ar Mēness Mezgliem, un uzreiz pēc tam kvadrāta aspektu ar horoskopa zenītu, kas tomēr norāda uz grūtu situāciju ieņemamā amata un statusa ziņā un reizē arī “mājās”. Tie, kas nedaudz labāk orientējas astroloģijā, sapratīs, ka tas ir arī pēdējais nogrieznis pirms Jupitera atgriešanās un ņemot vērā esošo situāciju, šis drīzāk būtu nožēlas, apceres un piedošanas laiks. Parādu atdošana tiem, kam darīts pāri. Gan garīgu, gan materiālu, kā parādu atmaksa, kā ziedojums, labdarība. Bet vai tā tas būs Putinam? Šī brīža aktivitātes un viņa uzvedība par tādu rīcību neliecina.

Urāna savienojums ar Jupiteru vēsta par negaidītu situācijas maiņu. Ērtā vieta var palikt neērta. Tā kā ir iesaistīts Urāns, tad situācijas izpausme ir drīzāk neprognozējama, bet pēkšņa vai negaidīta. Tā kā tas notiek Vērsī, tad izpausme var arī nebūt pēkšņa vai eksplozīva, taču tai atnākot, viss var aizslīdēt garām tā, ka atgriezties iepriekšējā situācijā vairs nav iespējams. Kā buldozers, kā noslīdenis. Tā kā ir iesaistīti Mēness Mezgli un turpat tālāk arī jautājumi par Putina ieņemamo amatu, tad domāju, ka šis noteikti var būt liels un nozīmīgs tektonisko plātņu pārbīdes brīdis Putinam. Taču nozīmīgāks efekts manā izpratnē šī aspekta sakarā būs šī paša gada decembrī.

Tālāk jūnija vidū, neskatoties uz to, ka visu jūniju Putinu var pavadīt liela pārliecības sajūta un viņam varētu likties, ka enerģijas pietiks visam, tomēr šī paša tranzitējošā Urāna radītais trādirīdis “darbā”, īpaši jūnija vidū, vieglas dienas nesola. Epicentrā būs paša autoritāte, reputācija, statuss. Tā kā man ir aizdomas, ka Putins turēsies pie sava troņa un varas pa visām varītēm, tad pieļauju, ka viņš diez vai labprātīgi vēlēsies, lai viņš tiktu atbrīvots no sava amata. Ak, šī atbrīvošana. Nāk tagad paša virzienā. To saku, jo labvēlīgos vai vēlamos apstākļos šī aspekta iespaidā rodas iespējas atbrīvoties no kaut kādas atbildības, kas dzīvē ir kļuvusi par grūtu vai nospiedošu. Tad nu Putina gadījumā, šeit iespējams, ka var parādīties kāds, kas vēlēsies viņu atbrīvot un ieņemt viņa vietu vai radīsies situācija, kur piemēram jau plašāks loks sāks veidot kaut kādus konkrētus pasākumus vai paust vēlmi prezidējošo diktatoru atbrīvot no saviem pienākumiem un statusa. Vadoties pēc pārējiem rādījumiem šajā laikā Putina horoskopā, domāju, ka viņš vēl noturēsies, jo jūnijs noslēgsies ar ego un ambīciju stiprinošiem Marsa tranzītiem, kad Putins var skaidri visiem norādīt, kurš ir boss un noteicējs.

Taču mierīgas dienas turpmāk tas nesola. Jūlijā lielākoties lietu kārtošana izskatās, ka paies tādā mērenā spriedzes vai intensīvā spriedzes līmenī. Pārsvarā rosoties bez manāmiem panākumiem, mēģinot risināt visāda veida problēmas un grūtības. Mēnesis iesāksies ar mērenu, bet nozīmīgu darbošanos, pildot savus tiešos amata pienākumus. Tā noteicēja sajūta var pāriet tādā nervozā apkārt grozīšanā bez rezultāta. Var negaidīti uzpeldēt lietas, kas “mūžīgi” rada problēmas. Katram ir kāds vājais punkts, uz kuru katrs reaģē saasinātāk. Tam var sekot neveiksme sadarbībā ar ārvalstu aizdevējiem, kam savukārt var sekot naudas, laika vai enerģijas izniekošana par nesasniedzamiem mērķiem. Ja runa ir par biznesa darījumiem, tad šajā situācijā var gribēties vairāk, nekā būs reālās iespējas. Ja pieņems to, ko situācija dos, tad tas var beigties puslīdz labvēlīgi, taču, ja atsviedīs to, ko citi piedāvā, pats var palikt bešā.

Jūlijs noslēgsies ar stresainu neziņu par to kā attiecīgās lietas risināt. No vienas puses var rasties nespējas sajūta, no otras var rasties situācija, kad pats nepacietībā nesekojot plānam, sagrauj savas iespējas. Tas, savukārt, var aizsākt procesus, kas var aizslaucīt mēslainē visu, ko Putins bija būvējis visus pie varas esošos gadus. To atspoguļos Urāna spriedzes aspekts pret Putina dzimšanas Plūtonu horoskopa zenītā. Šeit, manā skatījumā, sāksies Putina norieta pēdējā, nopietnākā fāze. Tātad, lai gāztu prezidentu no amata ir jānotiek procesam. Šis aspekts, manā skatījumā, iezīmē šī procesa veidošanos un tālāku attīstību. Izaicinājumi nāks no Putina nelabvēļu puses vai Putinam pašam veidosies nelabvēlīgi apstākļi, kuru iespaidā viņa nelabvēļi aktivizēsies, un tas var paķert masas.

Tas gan uzreiz nenozīmē, ka Putinu nometīs vai atbrīvos no amata pirms termiņa beigām. Tik pat labi tas var vienkārši iezīmēt situāciju, kad pie nekādiem, ne konstitucionāliem, ne citiem apstākļiem viņš turpināt turēties pie Krievijas pārvaldītāja krēsla nākotnē vairs nevarēs. Jebkurā gadījumā šis aspekts rada lielas spriedzes enerģijas uzkrāšanos, kurai vajag tik piešķilt dzirksteli, lai eksplodētu vienā vai otrā veidā. Šis aspekts sāks veidoties 2023.gada jūlija sākumā un tas būs cieši klātesošs un aktīvs līdz pat oktobrim. Tad atslābs un tā ietekme attālināsies, lai 2024.gada maijā atgrieztos uz pēdējo kulmināciju.

Tas Putinam prasīs pielāgoties situācijai un meklēt situācijas izejas variantus. Augusts neuzrāda lielu aktivitāti no planētu puses, taču pieņemu, ka nesen notikušais turpinās gruzdēt.

Augusta beigas un septembra sākums 2023.gadā Putinam būtu jāiesākas ar kārtējo problēmu aktivizēšanos. Sākumā būtu jānāk nervozitātei un nemieram risinot kādus ar personu brīvībām saistītus jautājumus. Iespējams represijas pret protestētājiem. Ko iespējams būs izraisījusi vai izraisīs neziņa kā tikt galā ar tiem, kas pastāv par vērtībām. Pašam Putinam var likties, ka viņš ļoti prasmīgi tiek ar saviem pretiniekiem galā, taču realitātē tas var izvērsties par bezemociju apspiešanas pasākumu.

Ja tas neietekmēs būtiski Putina pašsajūtu un neradīs bezspēku, tad tas noteikti radīs apjukumu, par to kā tikt galā ar visiem pienākumiem un visām nekārtībām. Var rasties tāda situācija – kamēr lāpi vienu caurumu ciet, izplīst nākamais, un tas nekādi nebeidzas. Var likties, ka notiekošais vispār nekad nebeigsies. Tāds kā nepārejošs reibonis. Mēģinot kaut ko darīt lietas labā, attiecīgās struktūras var steigā censties saukt pie atbildības “vainīgos” un pa ceļam sastaptos. Tas savukārt, Putinā var radīt lielas svārstības un neziņu kā rīkoties tālāk. No vienas puses gribēsies aktīvi rīkoties, bet no otras puses var šķist, ka nepietiek jaudas vai, ka līdzšinējās iestrādes tajā brīdī vairs nestrādā.

2023.gada septembra pēdējā dekāde Putinam var iezīmēties ar šo sajūtu, ka nekas nestrādā, viņa centieni saskaras ar daudz šķēršļiem. Es domāju, ka katram dzīvē ir bijusi situācija, kad liekas, ka tu netiec līdzi laikam, vienalga vai zināšanās, tehnoloģiju izpratnē un to pielietošanā, vai kādās citās sfērās. Tas var radīt satraukumu un dusmas, utmldz. Šis brīdis Putinam iezīmējas tāds, ka viņš nemāk nolasīt laiku un nemāk izdarīt pareizos soļus. Protams, filozofisks jautājums – kas ir “pareizie soļi” Putina gadījumā?!

Vēl joprojām esam 2023.gada septembrī. Atšķirībā no augusta, septembris Putinam pamatā solās būt grūts. Šī pati mēneša pēdējā dekāde nāks ar jau augstāk pieminēto norieta pēdējās fāzes aktivizēšanos. Šoreiz gan tā neliekas tik intensīva kā jūlija beigās. Šis laiks Putinam izskatās, ka nāks kā pārgrupēšanās laiks, piespiedu kārtā gan. Iespējams, ka šis var būt tas brīdis, kad Putins mēģinās reāli paskatīties uz esošo situāciju un kā tāds ievainots dzīvnieks mēģinās par visām varītēm izdzīvot (sagalbajot savu statusu), jo uzreiz pēc šīs spriedzes nāks pārdomu laiks. Būs aktivizēti jaunu ideju un plānu radīšanas punkti viņa horoskopā. Slepeni, protams. Ko zinās tik uzticamākie domubiedri.

Oktobrī būtiskus notikumus horoskopā neredzu. Pēc tāda apdomu brīža Putins var aktivizēties vairāk. Kļūt nepiekāpīgāks savās izpausmēs un lēmumos, taču klātesošs būs aspekts, kas norāda uz nepārliecinātību vai apkārtējo, padoto atbalsta trūkumu, tā ka neskatoties uz Putina aktivitātēm, atbalstu visdrīzāk viņš var nesaņemt. Tas ap oktobra vidu. Tuvāk nākot oktobra beigām atkal var rasties pretrunīgas situācijas ar cilvēkiem, ar kuriem Putinam vajadzētu sadarboties. Gan vēlamā kārtā, gan nevēlamā. Jo vajadzība pēc sadarbības būs un arī vajadzības no citiem būs daudz. Bet te tā situācija var izvērsties tāda, ka tiks uzstādīti ultimāti vai pielietota šantāža, vai kaut ko Putins mēģinās panākt piespiedu kārtā.

Tam vēlāk, novembrī, var sekot sasteigts vai forsēts lēmums/darbība, kura var izvērsties par nepatīkamu pagriezienu, kad no otra tiek prasīts pārāk daudz, un tādā agresīvā manierē. Es neteiktu, ka šis solās būt liels un nozīmīgs brīdis, bet tas var izpausties kā kaut kādu iepriekš gatavotu piedāvājumu kulminācija. Tā kā šai situācijai seko nākamā spriedzes situācija, kuras izpausme ir pārāk agresīva sevis izpausme savu mērķu vārdā, kam pēc tam var sekot problēmas un sarežģījumi ar varas vai autoritātes noturēšanu, tad domāju, ka šie piedāvājumi tiks noraidīti vai neizdosies tos realizēt. Tas tādejādi var izraisīt nākamo vai eskalēt jau esošo sakarsēto situāciju, kas tālāk var iedarbināt graujošas sekas pašam Putinam. To varētu raksturot kā tādu pašiznīcināšanās režīmu. Neskatoties uz to, ka Krievijā jau no seniem laikiem ir plaisa starp tautu un varu, šeit tā plaisa un šķelšanās starp Putinu un viņa tautiešiem var izpausties intensīvāk.

Grūti konkrēti pateikt kādas sekas būs pēc šī perioda. Decembris Putinam iesāksies uz pozitīvas nots, ikdienas griezumā, taču tālāk liela daļa decembra paies Dižčika jeb retrogrāda Merkūra fonā, tāpēc nedomāju, ka tajā laikā paveiktais var nest kādus nozīmīgus augļus. Putinam šeit veidosies viens nozīmīgs notikums. Ņemot vērā, ka astro dziļais fons ir ar spriedzes pieskaņu un aktuālajā astrofonā būs jau pieminētais Dižčiks, tad šis nozīmīgais notikums diez vai būs ar pozitīvu ievirzi. Situācija raksturojama kā negaidītu pavērsienu brīdis, kad situācija var krasi mainīties. Īpaši kritiska situācija var rasties, ja nav gatavības dažādiem pavērsieniem un scenārijiem. Ja nav rezerves plāna. Šis nebūtu īstais laiks jaunām stratēģijām vai risinājumiem, taču vecie arī var nestrādāt un līdz šim ir bijis redzams, ka Putins pārsvarā pielieto vecos paņēmienus. Jā, parādās kaut kas nebijis no Krievijas puses, kā piemēram, veids kā Krievija anektēja Krimu, bet tomēr mans iespaids ir, ka daudzi Krievijā dzīvo pagātnes domāšanā. Tādejādi, man izskatās, ka Putins šajā brīdī var iedzīt sevi strupceļā un iespējams spītīgi turēties pie savas stratēģijas, kas panākumus visdrīzāk nenesīs vai arī kaut kādi panākumi var nākt novēloti, kad tiem var vairs nebūt būtiskas un izšķirošas nozīmes.

Tam var sekot liela nesaprašanās un domstarpības Putina tuvākajā lokā. Putinam šis laiks atspoguļojas kā grūtības sadarboties, bet paša iekšējais velniņš var vedināt viņu neklausīties citos un darīt kā pats uzskata par pareizu. Tas gada pašā noslēgumā, kas var noslēgties ar lielu iekšēju pārliecību un arī enerģijas pieplūdumu visu nokārtot pašam. Kā saka, jūra līdz ceļiem.

Raksta nobeiguma daļa turpinājumā sekos...

Paldies!

*(Šis raksts sākotnēji 13.03.2022. tika publicēts astroloģijas vietnē astrologi.lv, blogu sadaļā: https://www.astrologi.lv/blogi/valters-sulcs/Raksti/2221/Putina-noriets-III-dala/ un https://www.astrologi.lv/blogi/valters-sulcs/Raksti/2222/Putina-noriets-IV-nobeiguma-dala/)