Putina noriets IV daļa

Putina noriets IV daļa
Ilustratīvais attēls veidots izmantojot Canva

*(Raksts pirmo reiz publicēts 18.03.2022.)

2024.gads. Noslēguma etaps. Pirmsvēlēšanu jampadracis uz pēcvēlēšanu krāces.

Šobrīd daudzi procesu komentētāji izsakās, ka “grūti ielīst Putina galvā un saprast, ko viņš tālāk darīs”. Man ir nedaudz vieglāk, jo tendences un potenciālus redzu, taču arī es neesmu ne gaišreģis, ne pareģis, ne zīlnieks, ne Putina ausī čukstošais velniņš, lai zinātu kā tieši viņš rīkosies. Cilvēka brīvo gribu neviens nav atcēlis. Ar to es gribu teikt, ka 2024.gada pirmais pusgads līdz un pēc prezidenta vēlēšanām Krievijā Putinam iezīmējas ļoti saspringts un, kā man šķiet – liktenīgs[1]. Es šobrīd nezinu vai Putins jau pats nebūs līdz šim brīdim veicis režīma apvērsumu un pasludinājis sevi par Krievijas mūžīgo diktatoru, vai 2024. gada vēlēšanas vispār notiks un, ko Putins būs izdomājis, kā turpinājumā censties saglabāt varu, ja vēlēšanās vairs nekandidēs, lai nu kā tas juridiski tālāk tiktu pasniegts. Prezidenta vēlēšanas, ja notiek, ir paredzētas 2024. gada 17.martā.

Tas, ko es redzu no dziļās jeb direkciju astroloģijas ir tas, ka līdz pat maijam kāpinoši un tad atslābstoši dienas kārtībā un uzmanības centrā Putinam būs karjeras un statusa jautājums. Te ir vairāki komponenti, kas jāņem vērā, t.i. gan globāli un ārēji notiekošais, gan aktualitātes paša Putina horoskopā.

Visu pirms, kas attiecas uz visiem jeb vispārīgi. Šajā gadā lielas pārmaiņas nesīs Plūtona pāreja no Mežāža Ūdensvīrā (kas jau būs aizsākusies 2023.g. sākumā) un dēļ planētas retrogrādas kustības tas notiks vairākkārt. Uz paša zodiaka zīmju sliekšņa. Te vienā pusē, te otrā. Kā virves vilkšanā, kur abas puses stingri turas pie sava. Tas radīs vispārēju haosu pasaulē, kur no stingrām važām pasaule tieksies pēc svaigas atbrīvošanās dvašas. Šādi procesi parasti ir nemieru pilni. Vecais negrib atlaist to, ko jaunais vilktin velk pie sevis.

Tādejādi papildus jukām Krievijā, droši vien būs arī globālais apjukums. Pie tam Krievija astroloģiski tiek pieņemta par valsti ar Ūdensvīra akcentiem, tāpēc lieli transformācijas procesi ir gaidām nākamos 20 gadus šajā (pagaidām?! vēl lielākajā) valstī.

Spriežot pēc tā, kā lietas attīstās un veidojas šobrīd 2022. gadā, un redzot visas tās secīgās aktualitātes Putina horoskopā, kas kā lavīna būs sākusies pēc viņa nežēlīgā avantūras kara Ukrainā, un visiem pārējiem, ārējiem, aktuālajiem attiecīgā laika apstākļiem, man neliekas, ka Putinam pastāvēs iespēja palikt pie tiešās varas pēc 2024.gada pirmās puses. Labākajā, mierīgākajā variantā viņa aiziešana var notikt uz izlīguma pamata. Grūti iztēloties praktisku scenāriju šādam procesam, bet tas var būt līdzīgs kā Kazahstānas Nursultana Nazerbajeva ceļš. Nedomāju gan, ka Maskavu pārdēvēs par Vladimiru. :)

2024.gads Vladimiram Putinam visdrīzāk iesāksies pozitīvi, nu vismaz ar kaut kādu gaismas stariņu. Iespējams, ka viņš veiksmīgi izmantos kādas savas slēptās metodes, lai panāktu savus mērķus. Taču tas neliekas īpaši būtisks nogrieznis. Pat, ja tāds tas izvērtīsies, janvāra noslēgums var radīt kārtējos saasinājumus, kaut arī var likties, ka vecās brūces un sāpes, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē tiek pamazām sadziedētas. Te atkal ir jautājums par cilvēka vājībām, uz kurām ar zināmu regularitāti katram sanāk paklupt. Šajā gadījumā gan no klupiena Putinam varētu sanākt veiksmīgi izvairīties.

Februārim priekš Putina būtu jākļūst karstākam. Godīgi sakot, sākot no Ukrainas kara laika līdz pat 2024.gada maijam Putinam ir tikai viena, tāda nozīmīga harmonija horoskopā, Saturna trigons ar Ascendentu visa 2023.gada garumā, kas, domāju, ka ļaus viņam noturēties pie stūres. Taču viss pārējais viņa horoskopā ir spriedzes, grūtību, šķelšanās, šķēršļu, pretstāvju, pārmaiņu, opozīciju pilns. Protams, Putins ir sīksts cinītis un nav ar pliku roku ņemams. Bet te varu atkārtoties kā raksta 1.daļā rakstīju, nelaime nenāk viena. Vladimiram Putinam te ir vesela spriedzes notikumu ķēde divarpus gadu garumā.

Tātad, februāris. Sākot no februāra otrās dekādes līdz pat marta sākumam klāt jau ir kārtējais grūtību nogrieznis. Tas sāksies ar nozīmīgu problemātiku Putina domubiedru lokā un/vai sabiedrisko organizāciju jomā. Cēlonis var būt stingra, varbūt pat agresīva izpausme no to puses, iespējams, arodbiedrību, darbaļaužu streiks, protesti, kas var Putinam likt rīkoties agresīvi un censties apklusināt protestējošos, diez vai uzklausīt. Šis protestu vilnis var būt pat eksplodējošs, ne tiešā nozīmē, bet tā, ka tas var palaist Džinu ārā no lampas, kuru apturēt būs ļoti sarežģīti, jo protestējošās masas var izvērsties milzīgas.

Putins varētu būt pat apmulsis šajā brīdī, jo pirmīt viņam varēja likties, ka iespējams sanāks rast kādu risinājumu samilzušajām problēmām, samierinājumu. Te pat gribas lietot to Andersena pasakas frāzi: “Karalis ir kails”. Saliekot to kopā ar to, ko rakstīju par sadziedētajām brūcēm pāris rindkopas augstāk, iespējams, ka tā “brūču sadziedēšana” būs kāda atklātība, kas nākusi gaismā. Tik pat labi, šie protesti var veidoties no tā, ka sabiedrībai jau būs apnikuši tukšie solījumi un tas vienkārši var kļūt par pēdējo pilienu tautas mēram.

Tam februāra beigās un marta sākumā var sekot šķelšanās savējo vidū atšķirīgu redzējumu dēļ. Putinam šajā brīdī diez vai būs reālistisks skatījums uz savu un savas valsts virzību un tieši nereālistiskie mērķi var kļūt par iemeslu tam, ka viņa tuvākie, sabiedrotie sāks aizplūst prom, atsvešināties no viņa.

Marta pirmā puse būs jau ar kārtējo negāciju vilni. Tur veidosies tāda vairāku aspektu kompozīcija ar centrālo notikumu – tranzitējošā Urāna noslēdzošā savienojuma aspekta kulminācija ar Jupiteru 7.Mājā, Partnerības sfērā. Urāns vienlaicīgi veidos spriedzes aspektus ar Mēness Mezgliem un papildus tam abi tranzitējošie – Urāns un Marss tajā pat laikā veidos savstarpējo kvadrāta spriedzes aspektu. Tātad, ārēja, Vērsiski smagnēja, agresīva, revolucionāra enerģija (kad Vērsi nokaitina, tad to ir grūti apturēt) radīs, gribētos teikt, liktenīgu triecienu Putina horoskopā, kas iedarbinās tālākos, kulminējošos notikumus tuvojoties aprīlim un maijam.

Pēc maija Putina dzīve var būt krasi mainījusies. Kā pēc viesuļvētras. Pie tam marts un aprīlis šo Putina notikumu jūklī aizritēs aptumsumu tuneļa fonā, kas vienmēr ir karmiski zīmīgs laiks. Aptumsumi tiek iedalīti sērijās, kuru viens cikls ir ~18 gadi. Interesanti, ka šīs sērijas aptumsums bija arī gadā, kad Putins piedzima. Tas nav nekas ārkārtējs, taču ņemot vērā visu pārējo astrofonā notiekošo, tas ir vēl viens rādījums, kas vedina domāt, ka šis gads Putinam varētu būt liktenīgs.

Vēlēšanas, ja tādas notiks, kopumā nenotiks Putinam labvēlīgā brīdī. Taču. Neskatoties uz to, es domāju, ka, ja vēlēšanas notiks, tad to rezultāti visdrīzāk būs labvēlīgi Putinam. Uz to norāda ne tikai Putina iekārta un iespējams, pirms tam apdauzītie protestētāji, bet arī Saturna harmonija ar Venēru, tieši uz vēlēšanu laiku. Kā jau teicu, es nezinu vai viņš pats vispār drīkst kandidēt, vai kandidēs, vai būs kāds cits variants, jo cik saprotu, tad kaut kādā Putina variantā, pēc iesniegtajiem konstitucionālajiem grozījumiem viņš var valdīt Krievijā līdz pat 2036.gadam. Tātad, lai nu kā arī nebūtu, ar rezultātiem Putins būs apmierināts. Šī Saturna harmonija ar Venēru norāda arī uz to, ka “mīlēsiet mani “по любому” (tā vai tā)”. Tā kā Venēra ir 7.Mājas pārvaldniece Putina horoskopā, tad tas norāda arī uz uzvaru. Ar varu, ja būs nepieciešams. Pašam Putinam vajadzētu būt gandarītam par savu “panākumu”.

Taču, kā bez taču. Viss 2023.gads, ja ne pašam Putinam, tad visiem cilvēkiem, kas ir atkarīgi no prezidenta rīcības un lēmumiem, Krievijā būs bijis ļoti grūts. Es domāju, ka tās spriedzes, kas atainojas Putina horoskopā cik ļoti izjutīs viņš pats, tik ļoti no tām cietīs citi. Tāpēc, ja šis, sekojoši notiekošais nebūs TAS brīdis, kad Putina ēra beigsies, tad brīnīšos, ja tas būs kāds cits vēlāk. Kā jau teicu, visādi var sanākt līdz šim brīdim, bet, ja Putina karjerai Krievijas prezidenta amatā būtu jābeidzas, tad es teiktu, ka šajā laikā uz 2024.gada aprīli, maiju būtu jānotiek kulminācijai šajā sakarā. Jo pēc tam nāk nosacīts miera periods, kad ir iespējams saņemt “mierinājuma balvas”, citas karjeras iespējas – pensijas laiks?!

Aprīlis šajos platuma grādos nāk ne tikai ar pilieniem, bet arī ar pamošanos. Vai tā būs Krievijas sabiedrības pamošanās, to redzēsim. Putinam 2024.gada aprīlis sāksies ar kaut kādiem pielabojumiem. Ja jūs man spekulatīvi subjektīvi jautātu, zinot kā ir bijis līdz šim ar vēlēšanām Krievijā, teiktu, ka iespējams ar vēlēšanu rezultātu pielabojumiem. Jo Jupiters veidos kvinkonsa aspektu ar Saturnu Putina horoskopā, kas atbild par astrosfēru, kas ir atbildīga par ziņošanu. Tātad koriģējoša situācijas maiņa, kad tiktu paziņoti oficiālie vēlēšanu rezultāti. Pie tam tranzitējošais stacionārais Merkūrs šajā brīdī atradīsies Putina 6.Mājā, kas astroloģiski būtu sarēķināšana (grāmatvedība). Stacionārs nozīmē “apstājies” (planētas, protams, neapstājas, tas ir astroloģisks termins.), tāda kā brīvgājiena situācija, pirms tālākas rīcības. T.i., informācijas apstrāde, paziņošana var aizkavēties, bet iemesli var tikt skaidroti ļoti pārliecinoši.

Tas arī nozīmē, ka šis pēcvēlēšanu laiks paies Dižčika noskaņās. Karstas, dezinformējošas ziņas un informācija var nākt viena pēc otras. Sākumā paziņo vienu, pēc tam ko citu. Tā kā Merkūrs atradīsies Auna zīmē, tad pēc vārdiem, lai aprakstītu notiekošo, ļaudīm tālu nebūs jāmeklē. Visdrīzāk pirmie vārdi, kas ienāks prātā, būs tie trāpīgākie, patiesākie un asākie. Pieņemtie lēmumi šajā laikā var būt neapdomāti un sasteigti, vai pat agresīvi. Tas kopējā astrofonā.

Individuāli, kā jau noprotams, visa uzmanība tiks pievērsta pašam Putinam. Te gan var būt arī tā, ka viņš paliek aizsegā. Pati par sevi šī norāde nav spēcīgs aspekts, taču notiekošajam fonā varbūt, ka būs pietiekami, lai viss tajā brīdī apkārt notiekošais eskalētos ļoti strauji. Arī mērogi var izplesties plašumā ļoti strauji. Manā skatījumā šeit kulminēs un eskalēsies tās uzkarsušās lietas Krievijā, kas būs krājušās visa 2023.gada laikā un aktualizējušās, īpaši gada vidū un novembrī, decembrī. Domāju, ka šajā brīdī (2024.) visām iesaistītām pusēm mērs būs pilns.

Mēģināšu raksturot kā šī situācija izskatās no astroloģijas puses. Pamats ir direktīvais horoskopa zenīts jeb MC, kas virzās pāri horoskopa statiskajam Ascendentam Putina dzimšanas kartē. Tas nozīmē, ka aptuveni gada rādiusā karjeras, statusa jautājumi Putinam atradīsies pašā uzmanības centrā, priekšplānā. Piemērs atkāpei, gadā, kad Donalds Tramps tika ievēlēts, viņa direktīvā Saule šķērsoja Ascendentu – parādījās kā jauns politiskais līderis, savukārt viņš “izgāzās” vēlēšanās un pēc tam taisīja jandāliņu Kapitolijā, kad viņa direktīvais Urāns šķērsoja Ascendentu.

Direktīvais Saturns Putina horoskopā šajā laikā atradīsies Strēlnieka pēdējā grādā un drīz pāries Mežāža zīmē, kas nozīmē, ka Putina piekoptajās varas struktūrās arī būs pārmaiņas. Īsi sakot – no bezrūpības pāries rūpestībā. Ar to es domāju, ka līdz šim savā sistēmā Putins dzīvoja bēdu nepazīdams, tad tagad nāksies sastapties ar tām bēdām, kuras nepazina. Viss tas notiek Putina resursu astrosfērā. Varā vadītais laiks līdz šim arī atspoguļo lielu līdzekļu piesaisti, kuru neatrāda (nav visiem jāzina). Runā, ka Putins varētu būt turīgākais cilvēks uz planētas, tad šobrīd tās kabatas var palikt caurākas.

2023./2024.gadu mijā Progresīvais Mēness arī pārgāja no Strēlnieka zīmes Mežāža zīmē, kas iezīmē cilvēka kopējo emocionālo noskaņojumu aptuveni divarpus gadu garumā. Laiks, kad nāksies atbildēt par sastrādāto iepriekšējā periodā. Iezīmes nedaudz plašāk jau aprakstīju raksta iepriekšējā daļā, tāpēc šeit vēlreiz neatkārtošos.

Atgriežoties pie 2024.gada aprīļa aktualitātēm, situācija Putinam izskatās šāda. Pirms svarīgas atkāpes paliku pie aprīļa un “pielabojumiem”. Vienlaicīgi vai uzreiz pēc tiem būtu jānāk nekavējošam vai negaidītam prettriecienam no neapmierināto puses. Visdrīzāk, ka šī neapmierinātība sabiedrībā būs jau klātesoša ilgāku laiku pirms tam un šie pielabojumi tik pielies eļļu ugunij. Šis ir izšķirošu, liktenīgu pagriezienu laiks, kad vecie standarti un (Putina) iekārta tiek sagrauta. Ir jāsamierinās ar piespiedu pārmaiņām un jāatvadās no ierastā.

Kaut arī Putinam tobrīd var likties cerīgas savas perspektīvas iespējas un rasties sajūta, “ja izdzīvoja līdz šim, pārdzīvos arī šo”, tomēr nedomāju, ka tas līdzēs. Jo kopumā viņam šis laiks var izvērsties konfliktu pilns. Visplašākajā nozīmē, gan ar sabiedrotajiem, gan visiem citiem pēc kārtas. Iespējams, ka šajā brīdī tiks apspriesti viņa izejas varianti.

Tam sekos Putina jaunais Jupitera cikla sākums, 11.aprīlī. Bet tā kā šoreiz visapkārt būs citas nozīmīgas planētu spriedzes, tad šis jaunais 12 gadu cikls vairāk iezīmējas kā pastāvošā beigas, ne jaunā izaugsmes sākums. Šis principā var izvērsties kā tāds vulkāna izvirdums, norieta kulminācija, kas virzīta uz lielu atbrīvošanās izpausmi.

Tranzitējošais retrogrādais Merkūrs savienojumā ar tranzitējošo Sauli šajās dienās, veidojot opozīcijas aspektus ar Putina Neptūnu un Merkūru norāda, ka fokuss būs uz lielu muldēšanu, pa tukšo, daudz izrunā, maz jēgas. Neptūna klātbūtne norāda, ka runas var būt neskaidras, maldinoša “ūdens liešana”. Tā kā tie ir opozīcijas aspekti, tad teiktais drīzāk būs vērsts uz šķelšanu, nostāšanos vienā vai otrā pusē, vai arī notiks pārliecināšanas kampaņa, lai auditorija nosliecas par labu vienai konkrētai informācijai.

Tālāk nāks nākamais grūtību un sarežģījumu vilnis. Un atkal tiks tēmēts pa Putina ieņemamo amatu, kas var izpausties kā kāda juridiska rakstura darbība vai prasība pret Vladimiru Putinu. Te tas personu loks, kas vērsīsies pret Putina palikšanu amatā var būt ļoti plašs. Problēmu daudzums, dažāda veida saspīlējumu un neapmierinātības apjoms šajā brīdī var būt krietni lielāks, par paša pārvērtēto ego. Laiks nesteigsies, bet nospriegotu notikumu intensitāte būs sablīvēta.

Vēl aizvien esam 2024.gada aprīlī. Astroloģiskā skatījumā lielākais “trieciens” pa Putina vadības krēslu – ieņemamo amatu tikko būs noticis, kas atspoguļojas kā tranzitējošo Jupitera un Urāna savienojums Putina 7.Mājā, veidojot kopēju savienojuma aspektu ar dzimšanas Jupiteru turpat un, vienlaikus veidojot kvadrāta spriedzes aspektus ar Putina dzimšanas Mēness Mezgliem un horoskopa zenīta asi – MC/IC, kam tālāk sekos nākamais “trieciens” pa Putinu pašu, ja tā var izteikties. Tas savukārt atspoguļojas ar šī paša tranzitējošo Jupitera un Urāna savienojuma veidotajiem spriedzes aspektiem ar Putina Plūtonu 10.Mājā, Lauvā. Plūtons Putina horoskopā jeb dzimšanas kartē ir horoskopa pārvaldnieks un akumulētās varas simbols, kurš tobrīd tiks pamatīgi tricināts un apskādēts.

Attēls no astro-seek.com Te redzamas aktualitātes Putina horoskopā uz 18. aprīli 2024.gadā

Arī šeit tā spriedze var izpausties kopējos vai secīgos notikumos. Aprīļa pēdējā dekādē šī spriedze pamatā iezīmēsies ar sadursmi starp iespējām noturēt varu un veiksmīgu savu iespēju realizāciju. Izdošanās un varas saglabāšana pie šiem apstākļiem neies roku rokā, jo pretstāve būs liela un spēcīga. Šī Jupitera un Plūtona spriedzes aspekta viena no izpausmēm ir izpausties pretēji vēlamajam. Nevis gūt lielus panākumus, bet tieši otrādi, zaudēt savu potenciālu un varenību. Blakus esošie aspekti norāda uz to, ka šis var izrādīties Putinam tāds smags zaudējums. Kā justos nodots. Turklāt, tā nodevības sajūta var būt tāda, kā mēdz teikt: “es zināju, bet neticēju”.

Šajā laikā aktīvs būs arī Urāna veidotais kvadrāta spriedzes aspekts ar to pašu Plūtonu, kurš uzturēs spriedzi, neļaus situācijai atslābt vēl maija sākumā. Pirmkārt, Urāna atrašanās horoskopa 7.Mājā nevēsta neko labu, ja attiecības ar citiem jau ir sliktas. Tas gandrīz vienmēr būs uz šķelšanos. Putinam jau tā paša izraisītu klapatu un sarežģījumu līdz šim nav trūcis, kā saprotat, ja laimīgā kārtā esat nonākuši līdz šim rakstītajam, par ko es jums jau tagad pateicos, tā ka neko labu arī šī situācija viņam nesola.

To saku, jo pie citiem apstākļiem šos visus lielos spriedzes aspektus būtu iespējams kontrolēti ievirzīt savā labā. Bet tā kā cilvēks acīmredzami peld savu ideoloģisko uzskatu un autoritārisma agonijā, tad viss agrāk vai vēlāk iegriežas pret pašu. Ja izaicini likteni, rēķinies ar sekām. Cilvēki ļoti bieži kāpjot uz augšu, gūstot panākumus, aizmirst savilkt kurpju šņores ciešāk, kā japāņu sakāmvārds māca, tādejādi ar laiku zaudē saikni ar zemi. Zaudējot saikni ar zemi, zūd arī realitātes sajūta un rodas pārmērīgas ambīcijas. Ja Putinam nebūtu uznākusi apmātība ar savu varu, visatļautības un nesodāmības sajūta, iebrūkot kaimiņvalstīs, kaut kādas imperiālistiskās sajūtas, tad iespējams, ka Krievija būtu spējusi turpināt attīstīties, nevis noslīdēt līdz Ziemeļkorejas līmenim. To kaut vai parāda Krievijas ekonomikas attīstības ceļš pirms militāriem uzbrukumiem un kaimiņu teritoriju okupācijām un pēc. Visi autoritārie vadoņi krīt dēļ sava ego.

Uz maija beigām situācija Putina horoskopā atkal intensificēsies. Šeit parādās lielāka agresivitāte, tāda izaicinoša, nervoza, kaitinoša. Pamata fokuss būs uz Putinu pašu un vidi, apstākļiem, kuros viņš tajā brīdī atradīsies. Izpausme – nevaldāmi konflikti, kurus var izsaukt dusmas, niknums un nesaskaņas, tālāk var sekot liela neapmierinātība, aizkaitinājums, kam savukārt var sekot nerrojošs nemiers un impulsīvas aktivitātes, tālāk – var uznākt vājums un nevēlēšanās pieņemt realitāti, iespējams pat neadekvāta rīcība un tas noslēdzas ar nevēlēšanos klausīties citos, tā ka viss kaitina, kas šum un mudž apkārt. Tas viss maija pēdējās dekādes ietvaros.

Jūnijs var iesākties ar to, ka Putins vēl var mēģināt kaut ko sarunāt, bet tam jau vairs visdrīzāk nebūs nozīmes. Ar šo arī beidzas ļoti intensīvi divi gadi Putina dzīvē. Var pat teikt vienā vienīgā spriedzē. Jau maija beigās, neskatoties uz iepriekš aprakstīto spriedzi, paralēli veidosies tranzitējošā Saturna harmonija ar dzimšanas Urānu, kas būs kāpjoši un atslābstoši klātesoša līdz pat augustam. Tā var izpausties kā pamats samierinājuma meklējumiem ar tautu, jo Urāns Putina horoskopā ir atbildīgs par astrosfēru, kas pārstāv Saknes, senčus un tautiešus, kā arī Saturns ir strukturētājs, tātad veido jaunu pieeju tam. Šis aspekts izpaužas kā stabilitātes veidotājs starp veco un jauno. Šis veidojas kā jaunās Putina nākamības pamats.

Nedaudz tālāk, jūnija sākumā tranzitējošais Jupiters savienosies ar dzimšanas Mēnesi, kas norāda uz emocionālo nomierināšanos un samierināšanos ar notikušo, kā arī drošības sajūtas radīšanu par savu tālāko likteni. Jo? Jo šis savienojums notiks Putina dzimšanas kartes jeb horoskopa 8.Mājā, astrosfērā, kas atbild par “mantojuma” atstāšanu un “pārdzimšanu” jaunā veidolā.

Pārējais 2024.gada jūnijs ar lieliem, nozīmīgiem notikumiem horoskopā neiezīmējas. No jūnija vidus līdz jūlija pirmajai dekādei aktualizēsies partnerības jautājumi, kas manā ieskatā izpaudīsies kā sadarbības, atbalsta meklējumi. Saspīlējumi, skandalēšanās var rasties par Putina statusa jautājumiem, taču nedomāju, ka tas būs kas nozīmīgs. Un tālāk jau jūlijā tam sekos atslābstošs, ilgāka termiņa harmonijas nogrieznis, kādu sen viņš nebūs pieredzējis.

Šis harmonijas nogrieznis, no jūlija līdz pat gada 2024.gada beigām, Putina dzīve iesāksies ar tranzitējošā Jupitera harmonisko trīni ar dzimšanas Sauli. Tas norāda uz ļoti laisku laiku, lielu apmierinātību, jauniem potenciāliem. Tālāk nāks atkārtota tranzitējošā Saturna trīne ar Urānu, ko jau pieminēju kā klātesošu ilgākā posmā. Tai sekos tranzitējošā Jupitera trīne ar Saturnu, kad ir labs laiks sakārtot jaunās lietas un izvirzīt ilgtermiņa mērķus. Pēc tam nāks Jupitera trīne ar Ziemeļu Mēness mezglu – labs laiks pielāgoties jaunajiem apstākļiem un mēģināt atjaunot vai veidot jaunus sakarus ar cilvēkiem. Septembris manā izpratnē iezīmējas ar to “pensijas laiku”, jo Jupiters no horoskopa 8.Mājas veidos harmonisku aspektu ar horoskopa zenītu – MC. Tam sekos Jupitera harmoniskā trīne ar dzimšanas Neptūnu, kas var izpausties kā ļoti sapņains un nepiespiests laiks. Ņemot vērā visu Putina sastrādāto līdz šim, iespējams, ka būs sajūta, ka beigās viņam viss beidzies labi, izsprucis sveikā cauri. Idealizēts laiks. Tālāk, līdz gada beigām šie procesi, tādā vai līdzīgā izpausmē atkārtosies dēļ planētu retrogrādajām kustībām.

Es tālāk vairs sīkāk šo materiālu neanalizēšu. Precīzai nākotnes prognozei tomēr ir jāzina nesenas pagātnes konteksts un apstākļi. Jo tālāk no tagadnes, jo vairāk vispārinājumu. Raksta tēmas galveno punktu – Putina varas norieta perioda galapunktu, manā interpretācijā, esmu sasniedzis un atklājis. Šī materiāla kopskatā, šis laikposms, veroties Vladimira Vladimiroviča horoskopā man secīgi izskatās tā, ka Putins pēc 2022.gada nežēlībām vedot karu pret Ukrainu un ukraiņu tautu, būs vairāk aizņemts ar savu un Krievijas pēckara seku problēmu risināšanu. 2023.gads Putinam aizritēs kā uz karstām oglēm. Tuvojoties 2024.gada prezidenta vēlēšanām šī spriedze nemazināsies, bet pieaugs un kā kulminācija izvērtīsies tieši šis vēlēšanu un pēcvēlēšanu laiks, kas varētu būt arī viņa karjeras beigas Krievijas prezidenta amatā. Turpinājumā viņš var iegūt kādu sev labvēlīgu statusu, kas visdrīzāk nebūs saistīts ar varas īstenošanu Krievijas Federācijas galvgalī, bet drīzāk kā tāds pensionēts, goda, bijušais valsts prezidents. Kaut kas līdzīgs, kā notika ar Mihailu Gorbačovu pēc PSRS sabrukuma. Ieslodzījumu es nemanu, tāpēc nedomāju, ka jaunā vara tādā veidā vērsīsies pret viņu, bet pie šprices, kā saka, es Vladimiru Putinu šajā brīdī ar vairs neredzu.

2025.gadā Valdimiram Puitnam būs vairāki nozīmīgi notikumi, kas pamatā būs saistīti ar sevi, savu ES, būtību, vitalitāti, iespējams, veselības kontekstā. Uzsvari būs uz janvāri, martu, maiju, jūliju/augustu.

Raksta, 4 daļās, beigas!

Paldies!

*(Šis raksts sākotnēji 18.03.2022. tika publicēts astroloģijas vietnē astrologi.lv, blogu sadaļā: https://www.astrologi.lv/blogi/valters-sulcs/Raksti/2222/Putina-noriets-IV-nobeiguma-dala/)