Putina noriets II daļa

Putina noriets II daļa

*(Raksts pirmo reiz publicēts 07.03.2022.)

Putins šodien, Putins rīt, Putins būs vēl aizparīt. Tagadne un nākotnes aina.

Šobrīd, rakstot šīs rindas ir zināms, ka 24. februāra agrā rītā Krievijas armija iebruka Ukrainā un karadarbība turpinās vēl šobrīd. Ir grūti abstrahēties no notiekošā un ar skaidru galvu rakstīt tālāko. Daudzi šobrīd prognozē, izsaka savus redzējumus, iespējamo kara un Putina režīma tālāko attīstību, ka grūti nepazust visā tajā jūklī. Līdzīgi kā pagājušā gada maijā jau prognozēju lielu kovid uzliesmojumu rudenī Latvijā[1], arī šoreiz pacēlu šo tēmu – par Putina beigu sākumu, pirms tā kļuva par nu jau ikdienas tēmu šobrīd (1.daļa publicēta 17.02.). Noliekot emocijas un visu pārējo malā, došu savu astroloģisko redzējumu par šī materiāla galveno tēmu – “Putina noriets”.

Šajā un nākamajā sadaļā apskatīšu un analizēšu šī brīža aktualitātes Vladimira Putina horoskopā un laika nogrieznī līdz 2025. gadam. Uzskates piemēram uzreiz sākšu ar attēlu, kurā attēlota svarīgāko, tālo planētu tranzītu intensitāte tuvāko 5 gadu nogrieznī. 2025. gadam vēl pieskāršos, bet tālāk nepētīšu. Jo tālāk skatās, jo mazāk jēgas. Lai izdarītu precīzāku prognozi, ir jāzina konteksts. Putina gadījumā ir zināms, kas šobrīd notiek un ir zināms viņa prezidentūras termiņš. To tad arī ņemu, kā notikumu attīstības ceļu.

Attēls no astro.com

Mana interese šī materiāla kontekstā ir vairāk par tagadni un laika posmu līdz gaidāmajām Krievijas prezidenta vēlēšanām 2024. gadā, un to sekām. Šajā planētu tranzītu ritmogrammas attēlā (t.i., aktuālo planētu kustības zodiakā veidotās attiecības ar dzimšanas planētām) tīri vispārīgi var redzēt, ka 2022.gads Putinam iesākas ar izteiktāku intensitāti gada sākumā (šī brīža notikumi), tad situācija noplok un, tad atkal no gada vidus palielinās planētu aktivitāte viņa horoskopā. Tuvāk 2023. gadam kļūst nedaudz mierīgāk, un tad 2023.gadā līdz pat 2024. gada vēlēšanu laikam martā ir vairākas izteiktas, pārsvarā spriedzes aspektu kulminācijas no vairākām planētām. Tātad šis laiks būs diezgan saspringts Vladimiram.

Principā, ja skatās kopumā, tad jau no šodienas līdz tām vēlēšanām ir liela planētu aktivitāte. Piemēram, salīdzinoši 2025.gadā planētu aktivitāte, pavirši uzmetot aci, ir ļoti mērena, varētu pat teikt klusa. Centrālais gada fokuss būs uz Plūtona veidoto spriedzes aspektu ar Putina Ascendentu un harmonisko aspektu ar Mēnesi. Bet par visu pēc kārtas. Sākšu ar soli nedaudz uz priekšu, ar 2022.gada martu, jo tas, kas ir jau līdz šim ir noticis un notiek ir visiem labi zināms, redzams un līdzi jūtams ukraiņu tautai.

Šobrīd situācija uz Krievijas Ukrainas un Ukrainas Baltkrievijas robežas un lielā daļā Ukrainas teritorijas ir visaugstākā mērā saspringta un nokaitēta, jo Krievijas un arī Baltkrievijas karaspēks ir izvērsis aktīvu karadarbību uzbrūkot Ukrainai. Krievu uzbrukumi nāk no visiem stūriem un diemžēl jāsaka, ka tik daudzu cilvēku likteņi ir likti uz kārts tikai viena cilvēka iegribu, ambīciju un patmīlības dēļ.

Attēls no astro-seek.com

Putina galvenās šā brīža aktualitātes (2.attēls) un akcenti horoskopā ir saistīti ar Partnerības un pretinieku astrosfēru (7.Māja), Komunikācijas un kontaktu astrosfēru (3.Māja) un astrosfēru, kas atbild par Dzimteni, tautu un dzīves pamatiem (4.Māja). Kā zinām, tad nevienā no šīm sfērām Putinam šobrīd neiet viegli. To saku, esot pietiekami labi informēts par pretēju viedokli Kremļa pusē. Tātad, Rietumu partneriem tika izvirzīti utopiski un nereāli ultimāti (7.), paša izraisīts konflikts – karadarbība ar kaimiņiem ukraiņiem (3./7.) un mājās Krievijā viņam jācenšas visu “iebarot” tā, lai vidējais krievu vēlētājs nepievērstu vairāk uzmanības, nekā tas pieļaujams, drīzāk pat gūstot no tiem pašiem vēlētajiem nozombētu atbalstu (3./4.).

Un, lūdzu, neesat naivi. Jā, liela daļa krievu tautas šo marasmu neatbalsta, bet ir pietiekami liela daļa, kas atbalsta. Tā, ka tas nav tikai Putina karš, bet ir arī lielas daļas krievu sabiedrības atbalstīta agresija. Bīstamākais variants būtu, ja Krievijas propagandai izdotos tuvākajā laikā šo atbalstu sabiedrībā noturēt, “sak’, dārgie biedri – redzat, ko ļaunie Rietumi ar mums dara. Viņu plāns vienmēr ir bijis mūs iznīcināt vai likt mums ciest”. Tāpēc režīma un varas institūciju īstenotā izteiksmes brīvību apspiešana, kas atspoguļojas Putina Komunikācijas astrosfērā (3.), kur stingru pozīciju pagaidām vēl tur tranzitējošais Plūtons, ir jāskatās kontekstā. Un, pat, ja miljons, divi, trīs izies ielās, 140 miljoni neizies. Lai gan esmu dzirdējis viedokli, ka ar 4 miljoniem aktīvos protestos iespējams varētu pietikt lūzumam.

Ar to es gribu teikt, ka Putina krišanai no troņa ir jānotiek ar kompleksiem pasākumiem gan no tautas puses, gan no tuvākā loka, kas iedalās divos flangos – ietekmīgi varas struktūru ielikteņi, rokaspuiši un oligarhi, un vēlams ar Putina “pretinieku” atbalstu. Mēs šobrīd redzam masīvas sankcijas no Rietumiem un to sabiedrotajiem (tai skaitā Japānas, Singapūras, Dienvidkorejas, Taivānas, Austrālijas, mūžam neitrālās Šveices un pat Monako), un tās tuvākā nākotnē netiks atceltas. Tālāk jau viss ir Krievijas sabiedrības un cilvēku, kas ir atkarīgi no Putina varas sistēmas, rokās.

Par konfliktu ar saviem pretiniekiem un sadarbības partneriem liecina tranzitējošā Urāna veidotā opozīcija (spriedzes aspekts) ar Putina Partnerības sfēras atbildīgo Venēru viņa horoskopa 1.Mājā. Šis aspekts ir aktīvs jau no 2021. gada decembra sākuma un kulminē marta sākumā (05.03.). Šis aspekts norāda uz pārmaiņām attiecībās ar partneriem, ar noslieci uz plaisas veidošanu, ne kompromisu rašanu, draudiem. Putinam nestabilitāte un problemātika sadarbības sfērā, kā minumus turpināsies vēl līdz 2025.gadam. Ja šobrīd viņš pats rīkojas kā izaicinātājs, tad vēlāk var nākties pašam būt kā atbildētājam.

Tālāk nedaudz ieskicēšu tuvāko gadu fona ainu notiekošajam Vladimira Putina horoskopā. Nu jau aptuveni 12 gadus Putina komunikācija, ikdienas kontakti un darījumi, informācijas apmaiņa un saskarsme norit smagnējākā, intensīvā, kontrolējošā formā. Ik pa laikam redzam arī izdomātas vēstures lekcijas. Piemēram, nākot pie varas, viena no pirmajām lietām, ko Putins ņēma savā kontrolē bija informatīvā telpa, mediji, sabiedrības komunikācija. Arī okupējot Krimu, uzreiz tika pārņemtas sakaru līnijas un Tv tornis. Dezinformācija un propaganda ir bijusi Putina režīma rokraksts.

Arī attiecības tuvākajā lokā, ar kaimiņiem un veidojot ikdienas sadarbības nevar nosaukt par brīvām un draudzīgām. Daudz ko nākas risināt ar piespiešanu, spaidiem, konfrontāciju. Piemēram, Baltkrievija, saņemot Putina atbalstu, maksā ar suverenitāti nevēlamā kārtā, oligarhi saņem savus labumus, pateicoties Putina izveidotai struktūrai un loģistikas tīklam. Ja kāds oligarhs vai kritiķis pretojas, to nomaina ar citu, iepriekšējo ieliekot cietumā vai arī, Putinam patīk tos izsūtīt trimdā un/vai pie dieviem, lai netraucē. Piemēram, Hodorkovskis (dzīvs), Ņemcovs, Berezovskis, Magņitskis (mirušo saraksts ir garš). Tā viņš nejūtas apdraudēts. Tāpēc laikam Navaļnijs atgriezās, bet tā šobrīd ir cita tēma. Šo visu atspoguļo šis Plūtona tranzīts Putina 3.Mājā, un šo 12 gadu periodā, ik pa laikam veidojot spriedzes aspektus ar planētām Putina 12.Mājā, kas atbild par izolāciju, ieslodzījumu un trimdu. Tātad, nevis pats dodas, bet citus sūta.

Ir jāpatur prātā, ka Krievija ir viena autokrāta pārvaldīta valsts – ja domā Krievija, saki Putins, tāpēc arī caur viņa horoskopu notiekošais jāskatās pirmkārt. Parlamentārās, demokrātiskās iekārtās tā tas nestrādātu.

Kontekstā ar Plūtona pārvietošanos viņa horoskopā ir redzams, ka 2008./2009.gadā tam tranzītā pārejot no Putina Naudas astrosfēras (ekonomiskais slogs nost) uz Kaimiņu astrosfēru, Krievijai Pasaules ekonomiskā krīze kopā ar iebrukumu kaimiņu valstī Gruzijā maksāja dārgi, piedzīvojot pirmo nopietno ekonomisko krīzi Putina valdīšanas laikā. Taču, kā šobrīd vērtējams, nepietiekamās citu valstu pretreakcijas pasākumu dēļ, Krievija atkopās un piedzīvoja jaunas virsotnes. Arī Putins mācījās no situācijas un turpināja terorizēt savus kaimiņus, jo redzēja Rietumu un pārējās pasaules bezzobainību un pielaidību, tikai pakratot ar pirkstu un izsakot dažāda līmeņa bažas. Lielas bažas, dziļas bažas, ļoti lielas bažas, ļoti nopietnas bažas, utt., dažādos bažu līmeņos. Arī pēc Krimas aneksijas un Donbasa un Luhanskas reģionu daļas pārņemšanas savā kontrolē 2014.gadā Krievijas ekonomika strauji kritās[2]. Šoreiz jau straujāk. Un izskatās, ka pēc šī kara ar Ukrainu Putins Krievijas ekonomiku būs izvizinājis pa amerikāņu kalniņiem, kas beidzās triecoties ar pieri sienā.

Situācija šajā ziņā varētu mainīties tuvāk 2023.gadam, kad Plūtons pāries no Mežāža zīmes, Ūdensvīrā. Tikmēr jukas un pārmaiņas viņa sadales sistēmā varētu būt krasas. Plūtonam ieejot Ūdensvīrā vieglākas dienas nesola, drīzāk vairāk nekontrolējamu haosu visapkārt, autoritātes samazināšanos. Savu ikdienas komunikatīvo vidi būs grūtāk kontrolēt un turēt pavadā. Visdrīzāk, ka Vladimiram pietuvinātie cilvēki tuvākajā laikā vēl paliks pietuvināti, taču, domāju, ka kuluāros šķelšanās jau ir sākusies un pamazām, pamazītiņām viens pēc otra sāks nozust no viņa tuvāko loka.

Tālāk par pārējo nedaudz no citas pieejas. Īsumā, Putinam turpmāko gadu laikā (līdz ~2025.g.) būs lielas strukturālas un fundamentālas pārmaiņas pašam zem kājām, kur kritiskākās situācijas, lielākais un nozīmīgākais uzsvars būs uz pašmāju problēmu risināšanu un savas vietas meklēšanu šajās pārmaiņās. Visas viņam svarīgākās lietas šajā laikā izvirzīsies priekšplānā. Kopumā ļoti grūts un atbildību prasošs laiks, viss atkarīgs cik cilvēks ir gatavs pārmaiņām, gatavs nepieciešamajām grūtībām. Jo vairāk problēmām pretosies, nevis risinās, jo grūtāk ies. Un ar risināšanu es nedomāju zāles nokrāsošanu kā padomju laikos, bet reāli ieguldītu paša darbu. Partnerības un pretinieku sfēru jau pieminēju, kur un no kuras vēl arī var nākt visādi negaidīti notikumu pagriezieni līdz 2025.g. Tad vēl šajā pašā periodā var turpināties tāds īpaši maldu pilns priekštats gan par sevi, gan par notiekošo, tāda iluzora izpratne par to, kas ir uzvara, kas panākumi un, kas ir patiesas ikdienas rūpes par citiem. Tādi galminieka gļuki.

No dziļās astroloģijas skatoties, atslēgvārdos, periods līdz 2024.gadam ir raksturojams kā – pārcenšanās, ekspansija, maksimālisms, degsme, elastība, “nākotnes vīzija”, optimisms (arī pārspīlēts), potenciāla izmantošana (uz visu banku), trakulīga un avantūristiska dzīve, kas saēd un patērē lielāku enerģijas un spēku daudzumu, nekā tas būtu vēlīgi. Savukārt, jau 2023.gadā iezīmējas “jauns sākums”, pēcāk no 2024.gada – pieaugoši ierobežojumi, robežas, iegrožojumi, ārējs spiediens, slogs, “ballīte beigusies”, atbildība par šajā rindkopā augstāk minēto, iepriekš sadarītais rada problēmas, atsvešināšanās. Šis nelielam priekštatam, ka dažadi procesi notiek ne tikai ārēji, bet arī iekšēji. Tālāk jau par aktuālo šogad.

Trakais Vlads

Tā, Vladimir! Kas ar tevi te notiekas? Skatos, esi agresīvs pret saviem kaimiņiem, kas nu jau kļuvuši tev par ienaidniekiem. Un arī pret sadarbības partneriem. Uz to norāda lērums planētu aktivitāšu Putina Kaimiņu un saskarsmes astrosfērā un tranzitējošā Urāna opozīcija ar Partnerības sfēras pārvaldnieci Venēru. Kamēr vēl Jupiters februāra vidū veidoja atbalstošu harmonisko aspektu ar šo pašu Venēru, tikmēr vēl kaut kādas sarunas deva naivu cerību uz mieru, bet šim aspektam izklīstot, Putina diplomātija beidzās un palika tikai nevaldāms naids, aizkaitināmība un atriebība, ko atspoguļo jau pieminētā tranzitējošā Urāna opozīcija ar dzimšanas Venēru Skorpionā. Gluži kā tas mēdz būt vardarbīgās attiecībās, kur agresors sava naida, atriebes un mazvērtības kompleksu, iespējams, paša emocionālo traumu vadīts, piekauj otru tā, ka pazīt nevar. Cilvēka daba izpaužas dažādos līmeņos. Traģēdija jau ir, ja kaut vienam neaizsargātajam ir jācieš no cita rokas, bet vēl lielāka traģēdija, ja tā ir veselā nācija, kas grib dzīvot labāk un tikt prom no varmākas.

Paldies dievam arī šī spriedze, kas sāka pieņemties spēkā jau no pagājušā gada (2021.) novembra, pāries. Sākot ar 5.martu šai intensitātei, ar atsevišķiem uzplaiksnījumiem, būtu pamazām jāmazinās. Taču ar kādu aiz sevis atstāto postu, iznīcību un nevainīgiem cilvēkiem radītām sāpēm un izpostītām dzīvēm abās frontes pusēs, tas ir redzams, bet grūti aprakstāms. Mājas un tiltus atjaunos un uzcels no jauna. Pārējais, kā rēta paliks atmiņās un piemiņās.

No astroloģijas skatu punkta, šī aspekta iespaidā atomieroču piesaukšana un draudos žvadzināšana ir pa tēmu un, cik esmu dzirdējis no militāristiem, tad lokāla mēroga šāda tipa ieroci Putins tiešām varot pielietot, bet tas noteikti nebūs tādas jaudas kā Hirosimā vai Nagasaki. Es domāju, ka Putins no atomieroču pielietošanas tomēr izvairīsies, taču, tā kā Krievija cieš lielus zaudējumus uz zemes savas nemākulības, skaudru izdzīvošanas apstākļu un citu iemeslu dēļ, tad intensīvāka pilsētu bombardēšana un apšaude gan var vēl kādu laiku turpināties, īpaši tuvojoties 22.martam.

Taču tās nav vienīgās problēmas. Vladimir, vai zināji, ka tava valsts tūlīt var bankrotēt? Putinam šis ir liktenīga pagrieziena punkta laiks dzīvē, kad ar izdarītā sekām nāksies saskarties turpmākajos gados. Saturnam savienojoties ar Ziemeļu Mēness mezglu tieši uz Dzīves pamatu 4.astrosfēras sliekšņa, tādejādi iedarbinot gan savas harmoniskās, gan spriedzes konfigurācijas horoskopā. Normāliem cilvēkiem šis būtu tāds dzīves apceres periods, kad atskatīties uz dzīvē paveikto, kļūdām un sasniegto, laiks, kad atrisināt samilzušās karmiskās problēmas un ielikt pamatus ceļam nākotnē. Enerģētiski ļoti smalks periods dzīvē, kad pastāv liela varbūtība saraut attiecības arī ar sev tuvajiem.

Kā noprotams, Vladimirs Vladimirovičs diez vai nodosies dzīves apcerei un izvērtēs nodarīto, taču saites ar tuvākiem un tālākiem turpina irt bez apstājas. Putina izpausmju limitācija un sabremzēšanās gan būtu gaidāma, gan tajā pozitīvajā, gan negatīvajā pusē. Negatīvo pusi jau mēs redzam. Milzīgas sankcijas no Rietumu ekonomikām un daļas Āzijas ekonomiku, ārvalstu lieli koncerni pamet Krieviju vai vismaz aptur saimniecisko darbību ar Krieviju par nejēdzīgā kara vešanu Ukrainā, kas var novest Krieviju nosacītā akmens laikmetā, jo paši patēriņa preces neražo, augstās tehnoloģijas neražo, rublis ir viena ASV centa vērtībā, tēlaini izsakoties, un uzkrāto zeltu neviens pasaulē īsti negrib pirkt. Šādi turpinot, izskatās, ka naftas un gāzes tirgum arī var pienākt bēdīgi laiki. Te gan Krievijai ir pāris kārtis rokā, ko viņi var izspēlēt ar cenām.

Un, šis ir ne tikai pagrieziena punkts, bet arī ekonomisko zaudējumu laiks, ko atspoguļo tranzitējošā Saturna spriedzes aspekts ar Jupiteru biznesa partneru astrosfērā, kas nu jau kļuvuši par pretiniekiem. Šis aspekts kulminēs marta pirmajā dekādē, bet ietekme jau ir aktīva kādu laiku. Tad arī pa īstam varēs tā aptvert ekonomisko postījumu apmērus. Piedevām, jau pieminētā Urāna opozīcija ar Venēru Putina horoskopā norāda uz strauju investīciju, ārvalstu kapitāla aizplūšanu. Tas viss Putinam liek pieņemt neadekvātus lēmumus, es pat to šādā gadījumā apzīmētu kā “paša vella izaicināšanu”, jo Saturns vienlaicīgi veido opozīcijas aspektu ar Melno Mēnesi Lilitu. Un vells folklorā ir tāds mānīgs. Dodot pirkstiņu, paņems visu roku. Šajā gadījumā, negāciju pārņemtam cilvēkam trūkst mēra un patiesās varēšanas skaidra apjausma. Rīkojas tā kā apdullis un aptracis.

Ukrainai, Rietumiem un tiem Krievijā, kas nevēlas sevi saistīt ar Putina režīmu sliktās ziņas ir tās, kā jau iepriekš esmu rakstījis Tviterī: “varu “mājās” Putins līdz 2023.gadam turēs ļoti ciešā tvērienā. Savukārt problēmas ar varas noturēšanu Vladimiram Vladimirovičam var sākt parādīties un pamats zem kājām šķobīties ap 2023.gada vidu”[3].

Atgriežoties pie šī brīža notikumiem, diemžēl jāsaka, ka šobrīd Putinam saskaroties ar dusmīgiem, naidpilniem, sašutuma pilniem acu skatieniem un retoriku no rietumu puses un nedaudz arī pašmājās, kā arī atsevišķiem oligarhu pīkstieniem, dziļākā līmenī Putins nopozicionēs sevi sev labvēlīgā gaismā. To parāda, kaut vai propagandas programma skolām, kur no marta sākuma skolēniem tiek lasītas lekcijas par šī kara vai kā Krievijā to dēvē “specoperācijas” iemesliem un nepieciešamību. Vai, piemēram, Krievijā dzīvojošo radu attieksmes saziņā ar saviem ģimenes locekļiem šai pus priekškaram. Redz, visas nācijas gādīgais tētiņš vēlas pasargāt “apdraudēto” krievu tautu un, ka Rietumi un “neo-nacistiskā” Ukraina to vien tik grib, lai Krievija ciestu. Ticiet man, viņam izdosies ieskaidrot šo alternatīvo realitāti. Vismaz uz kādu laiku, sākumā.

Tuvojoties jau pieminētajam 22.martam, abas aktuālās planētas Marss un Urāns veidos savstarpējo spriedzi un Putina dzimšanas kartē tas tieši bliezīs pa jau “apskādēto” Venēru. Tātad atkal ir kaut kāda agresīva spriedze Putinam ar kaimiņiem un pretiniekiem. Vienlaikus Putinam veidojas vairāku lielo planētu harmoniskie aspekti, kas norāda uz..."uzvaru"?! Protams, Putina izpratnē. Tā ir kā apmierinājuma gūšana. Liekas, ka plāns, idejas strādā. Ja viņam tiešām ir kaut kādi zīlnieki, tad tagad tie var sazīlēt visu, ko diktators vēlas. Vai arī. Viņam tagad var parādīties kādas “trofejas”, ko atrādīt saviem oligarhiem, par ko tiem nācies ciest zaudējumus.

Papildus vēl, cik nu tas sankciju ietvaros iespējams, viņam var parādīties iespējas, kuras būs iespējams ļoti veiksmīgi realizēt, bez lielas piepūles. Un agresīvie gājieni radīs pārliecību par savu varēšanu un stabilitāti. No tā un tālākā secinu, ka ap šo laiku Putins var intensīvāk uzbrukt Ukrainai, gūt savā izpratnē uzvaru, bet drīz pēc tam viņam visdrīzāk nāks problēmas kā tāds bumerangs atpakaļ.

Un pirmie satricinājumi Putina varai var nākt aprīļa sākumā, kad tranzitējošie Marss un Saturns Ūdensvīrā savienosies un veidos opozīcijas spriedzes aspektu ar Putina varas turētāju zenītā – Plūtonu Lauvā. Vienlaikus vēl Jupiters veidos kvinkonsa aspektu ar šo pašu Plūtonu. Kā arī tranzitējošā Saule opozicionēs dzimšanas Saulei un pēcāk arī dzimšanas Saturnam. Līdz tam nekādus lielus satricinājumus neredzu. Kā jau minēju, marta pēdējai dekādei tuvojoties, ar oligarhiem visu sarunās un sabīdīs, kaut kādus labus darījumus dabūs, tautai kaut ko piešķirs vai parādīs (ar to domājot kaut kādus panākumus) un savas pozīcijas noturēs.

Taču pēc tam aprīlis iesāksies ar šo neganto opozīcijas aspektāciju. Opozīcija ir izaicinājums. Putina gadījumā arī – izPUTINājums, jo Plūtons Putina horoskopā ir atbildīgs ne tikai par paša tēlu un temperamentu, bet arī par ienākumiem, aktīviem un uzkrāto. Saturns ar šo aspektu padara cilvēku nabadzīgāku, tā teikt izputina. Nu, vismaz paputina. Arī atņem vai mazina varu (pavājina), atņem naudu. Mazinās nauda, mazinās vara.

Iepriekš tekstā pieminēju negatīvo pusi, tad tā Putina pozitīvā puse (aspektu izpausmes ziņā), ko vēl nepieminēju ir struktūra un sabalansēšana. Putina autoritāti un varu nodrošina viņa izstrādātā struktūra, shēma un stratēģija. Krievijā bija liels bardaks Jeļcina vadībā. 1998.gada finanšu krīzē Krievija piedzīvoja defoltu. Putins ar savu struktūru, stratēģiju un shēmām, saliekot visus kauliņus pa vietām, panāca Krievijas stabilitāti un izaugsmi. Avantūras Gruzijā 2008. gadā aizsāka kritumu. Neskatoties uz to, pēc tam bija ekonomiskā izaugsme, kā rezultātā viņa stratēģija turpmāk nemainījās saistībā ar tieksmi iebrukt un okupēt kaimiņvalstu teritorijas.

Ņemot vērā esošo situāciju, iespējams, ka šajā brīdī (aprīlī) varas struktūru vai, piemēram, militārie personāži, mazā biznesa pārstāvji, varbūt pat ierēdniecības pārstāvji (piemēram, 04.03. Senatore Narusova bija sašutusi par tik lielu kritušo skaitu karā ar Ukrainu[4]) var mest izaicinājumu Putinam. Arvien biežāk izskan baumas par dumpi, potenciālu sacelšanos, apvērsumu varas ešelonos. Šis varētu būt kaut kas tamlīdzīgs, taču puslīdz zinot, kā Putina varas struktūra ir savērpta, es nedomāju, ka šis būs izšķiroši. Bet kāds izaicinātājs var parādīties.

Ja ne mest izaicinājumu, tad protestus, iebildumus, pretenzijas. (Grūti saprast un definēt, kuru vārdu un kādu izpausmi Krievijā bez cietumsoda drīkst izteikt un izpaust.:) ) Tie var būt iekšējie protesti pilsētās, kas pie noteiktiem apstākļiem var arī izraisīt vardarbību, kā no protestētāju puses, tā apspiedošo varas institūciju puses. Jupiters šeit klāt piedos neitrālu plašumu un mērogu. Vēl salīdzinoši nesen redzējām, cik nežēlīgi Lukašenka apspieda protestus Baltkrievijā.

Jāsaka gan, ka savās izpausmēs opozīcijas aspekts nav tik “nežēlīgs vai cietsirdīgs” kā kvadrāts, tāpēc domāju, ka pamatā tiks apšaubīti Putina patiesie mērķi un spējas vadīt valsti saprātīgā virzienā, taču palielinātas vardarbības iespējamību neizslēdzu. Man gan uz revolūciju šobrīd nevelk, jo pārāk liela sabiedrības daļa ir apātiski vai Putinu atbalstoši, taču revolucionārs gars vai tendences šajos protestos noteikti var parādīties. Tas būtu Saturna+Marsa un Plūtona opozīcijas aspektam atbilstoši, taču pilnīgai gāšanai process vēl varētu būt nenobriedis. Visdrīzāk, ka pēc nosacītā uzvaras gājiena marta pēdējā dekādē, aprīlis iesāksies tieši ar šo protestu, pretstāvi, jo, kas Putinam uzvara, tas citam posts. Taču kopumā šis vēl negāzīs Putinu. Tas drīzāk aizsāks šūpošanos un liks viņam pamainīt savus apsvērumus un kalkulācijas.

Pieņemu, ka aktīva un intensīva karadarbība arī ar šo marta beigās, aprīļa sākumā varētu pierimt. 4.martā izskanēja ziņas par NATO apspriedi par Ukrainas gaisa telpas slēgšanu. Skatoties no Putina horoskopā notiekošā, es neredzu NATO iesaisti, vismaz ne tādu, kas radītu tiešus Krievijas un NATO sadursmes draudus, tā teikt 3.Pasaules karu. Jo Putina horoskopā vienīgā konfrontācija ar viņa pretiniekiem šajā laika nogriezni būs jau pieminētais laiks ap 22.martu.

Es nevaru izslēgt, protams, šādu dramatiskas situācijas iespējamību, taču man vairāk izskatās, ka tas būs jau iesāktā konflikta uzliesmojums, ne kaut kas nosacīti jauns, jo Marss aktivizē jau esošo, bet izklīstošo spriedzi. Tā teikt ceļakāja pirms došanas prom vai nu kā Krievijā to pasniegtu – “specoperācijas plāna izpilde”. Es ļoti ceru, ka šī spriedze tiks izkliedēta aizņemtībā ar citiem jautājumiem un situācija neeskalēsies līdz uzbrukumam, par kuru negribas pat domāt. Skumjākais man visā tajā izskatās tas, ka pēc visa nodarītā, kas jau tagad atspoguļojas neskaitāmos kara noziegumos un vietā piesauktā genocīda iezīmēm, daļā Krievijas sabiedrības šis iznākums tiks pasniegts un pieņemts kā “uzvara”.

Pēc šiem notikumiem būtu jāiestājas nosacītam īstermiņa miera periodam. Īstermiņš manā izpratnē izskatās līdz šī gada augustam. Pa vidu lielus, nozīmīgus pagriezien punktus neredzu. No Putina puses. Astroloģijā nespecializējos veselības jautājumos, bet man izskatās, ka Putinam aprīlis varētu nākt ar kādiem veselības problēmu saasinājumiem, jo gan tranzitējošā Saule šajā laika periodā virzīsies cauri Putina veselībās astrosfērai un veidos opozīcijas aspektu ar Putina dzimšanas Sauli, mūžīgo ievainojumu nesējs Hīrons arī veidos šādu opozīcijas aspektu un Jupiters kopā ar attālāk esošo Neptūnu veidos spriedzes aspektus ar Putina dzimšanas Marsu, kas viņa gadījumā ir atbildīgs par to pašu veselības astrosfēru.

Maija beigās viņš varētu atgriezties jau atlabis un dzīvelīgāks, tā it kā nekas nebūtu noticis. Un jau jūnija sākumā sākt risināt joprojām nerrojošos Rietumu un Ukrainas jautājumus un savstarpēji saistītās, samilzušās pašmāju problēmas. Tā viņam tāda kā nedziedināma brūce un trauma atkal uzjundīs jūnija pēdējā dekādē un jau jūlija sākumā visdrīzāk šis jautājums tiks aktīvi virzīts dienas kārtībā. Jau tagad redzam bezsirdīgu Putina attieksmi pret šo iznīcinošo karu. Taču sākot no jūlija, domāju, ka viņš aktīvāk iesaistīsies pats, izjūtot tādu kareivīgu attieksmi pret saviem pretiniekiem un šī iesaiste būs redzamāka un kontrolējošāka tālāko pāris mēnešu laikā.

Tālāk jau var sekot kāds negaidīts notikums, iespējams, ka Putins nāks klajā ar kādu “ģeniālu” un apgaismojošu plānu, jaunu risinājumu, ideju, uz kuras pamata varētu tikt veidota jauna propagandas vai sabiedrības apskaidrošanas programma. Vienā vārdā sakot, propaganda jaunā šķautnē. Veltījums tautai.

Taču. Cik ātri un spoži tā atnāks, un iespējams radīs sākotnēju sajūsmu, tik ātri tā noplaks. Ja, ne noplaks, tad iespējams radīs pretreakciju no iedzīvotāju puses. Es teiktu, ka jau jūlija beigās, augusta sākumā tas var izraisīt pretēju efektu, kam var sekot tautas pretstāve un vēlāk iespējams arī neapmierinātība no biznesmeņu puses. Scenārijs vai izpausme var būt līdzīga kā šī paša gada aprīlī, taču šoreiz jau Putina krēsls visdrīzāk šķobīsies nopietnāk un man izskatās, ka iespējams Putina valdīšanas ērā var parādīties pirmā plaisa, pirmais tāds nopietnais lūzums. Katrā ziņā, šī gada augusts un septembris Putinam noteikti nesolās būt mierīgs. Ņemot vērā viņa akumulēto varu, es ceru, ka tā pretstāves jauda vērsīsies pret viņu, ne no viņa puses. (Aspektu “enerģijas” jeb izpausmes ir divvirzienu.)

Ja augustā vairāk pret pašu Putinu un viņa piekopto varas politiku, tad augusta beigās un septembra sākumā akcents būs vairāk uz viņa ieņemamo amatu un vietu vai statusu Krievijas sabiedrībā. Pirmo vilni, vismaz oligarhu un savu komandas biedru līmenī, domāju, ka viņš izlīdzinās un nomierinās, taču tam sekojošo nākamo vai turpinošo vilni papildinās Saturna radītā spriedze ar Jupiteru, kas var izpausties kā ļoti ierobežota rīcībspēja, situācijas risināšana un saspīlējuma nomierināšana var izmaksāt dārgi.

Tam, kas tālāk var iz-maksāt dārgi, augusta sākumā, iespējams, ka Rietumi arī varētu pielikt savu pirkstu, tā teikt pielejot eļļu ugunij. Protams, nav izslēgti arī citi ārēji vai iekšēji pretstāvoši avoti. Jo Putina partnerības Mājā esošajam Jupiteram fonā pietuvosies tranzitējošo Urāna, Marsa un Ziemeļu Mēness mezgla savienojuma ķekars jeb kopa, kas iedarbinās Putina horoskopā lielo spriedzes konfigurāciju. Ļoti jaudīga enerģija. Agresīva. Un, tā kā ne Marss, ne Urāns Vērsī neizpaužas īpaši labvēlīgi, tad šis varētu būt nozīmīgs trieciens Putinam. Krievijai.

Savukārt, septembra beigās un oktobra pašā sākumā situācija Putinam visdrīzāk uzlabosies. Iepriekšējo nebūšanu rezultātā nāksies piekoriģēt radušās problemātikas, iespējams radīsies kādi oriģināli risinājumi, citādāka pieeja, iespējams ārpolitikā, kur lieti noderēs uzkrātā dzīves pieredze, bet tas kopējo viņa kursu domāju, ka nemainīs. Kā arī radušās plaisas režīmā nesaremontēs. Oktobris, novembris Putina dzimšanas kartē izskatās salīdzinoši mierīgs. Daudz pielabošanu vai situācijas maiņu, bet, kas kardināli lietu būtību pieļauju, ka nemainīs.

Novembrī, decembra pirmajā pusē, ja pat kādas šī gada vecās problēmas uzjundīs, lielu problemātiku Putinam es neredzu, drīzāk pat pietiekami labu situāciju, lai uzlabotu savu tā brīža stāvokli. Kaut novembrī un decembrī Marss dosies retrogrādā kustībā, Putinam tas kustēsies pārsvarā harmonisko aspektu amplitūdā, tāpēc, kamēr citiem var nevesties, īpaši informācijas biznesā, reizē saziņas bardakā, Putinam viss būs čikiniekā un gads noslēgsies uz mierīgas nots. Iespējams, ka viņš tieši šajā Marsa retrogrādajā periodā centīsies noskaņot informatīvās telpas un sabiedrības noskaņojuma sašķobījušās stīgas.

Nobeigšu ar citātu no nākamās daļas: “Ja jūs domājāt, ka Putinam 2022.gads bija traks vai viņš bija traks 2022.gadā, tad "jautrākais" tik vēl priekšā. Tāpēc arī jau šo materiālu sākotnēji nosaucu par “Putina norietu”.”

Turpinājums jau drīzumā…

Paldies!

*(Šis raksts sākotnēji 07.03.2022. tika publicēts astroloģijas vietnē astrologi.lv, blogu sadaļā: https://www.astrologi.lv/blogi/valters-sulcs/Raksti/2218/Putina-noriets-II-dala/)

Papildus komentārs pie atsauces:

[1] Eksperti par to sāka runāt aptuveni jūlija sākumā.