Sezonas prognoze. Lebrons

Sezonas prognoze. Lebrons

Šī ir mana prognoze kā galvenajos vilcienos individuāli varētu izvērsties jaunā 2022./2023.g. NBA sezona Lebronam Džeimšam no Losandželosas “Lakers”.

Lebrons Džeimss viennozīmīgi ir NBA lielākā zvaigzne, neskatoties uz savu basketbolam pieklājīgo vecumu, uzsākot 20. sezonu Līgā. Laika gaitā NBA ir kļuvusi par lielu izrādi, kur balvas iegūst citu iemeslu dēļ. Lebrons vienmēr ir bijis kandidātu augšgalā cīņā par Līgas vērtīgākā spēlētāja titulu, taču Džeimsam vienmēr mērķis ir bijis cits – čempiontituls.

Uzsākot jauno sezonu Lebronam būtu jājūtas visnotaļ enerģijas pielādētam. Tieši šajās dienās kulminē vairāki harmoniskie planētu aspekti, kas simbolizē lielu enerģijas pieplūdi un vitalitāti, entuziasmu. Jā, neatkarīgi no komandas neizteiksmīgā snieguma regulārās sezonas pirmajās divās spēlēs.

Nesen no retrogrāda pamodies Plūtons šobrīd veido harmoniju ar Džeimsa Mēness mezgliem, kas norāda uz spēcinātu un skaidru nodošanos savu mērķu sasniegšanai. “Es zinu no kurienes nāku un uz kurieni dodos.” Šī enerģija Džeimsu pavadīs līdz pat decembra sākumam. Misijas apziņa. Diemžēl retrogrāda Marsa periods, kas sāksies 30.oktobrī un ilgs līdz pat janvāra vidum LBJ nāks tikai kā papildus izaicinājums. No aktuālo lielo grandu puses palīdzība līdz pat februārim nenāks, kas nozīmē, ka ikdienišķāki aspekti no personālajām planētām, īpaši Marsa, noteiks dienas noskaņojumu un rezultātus līdz pat šī gada beigām. Plūtons šajā gadījumā tikai atbalsta centienus un uztur možu šo dzīves misijas apziņu, taču veiksmi un izdošanos tā vienkārši bez piepūles tas nesola.

Retrogrāda Marsa periods noritēs Džeimsa astrosfērā, kas atbild par noslēgšanos, limitāciju, atpūtu, tā ka pārslogot sevi šajā periodā būtu ļoti neieteicami, taču “Lakers” disfunkcionālais sastāvs komandas panākumu smagumu tieši uzkrauj uz Džeimsam pleciem. Pieņemot, ka Džeimsa loma nemainīsies (līdz kaut kas nedod dies’ slikts nenotiek), viņš sevi var pamatīgi nodzīt.

Retrogrāda Marsa periodos vispār enerģiju lieki tērēt nav ieteicams. Šoreiz uz Lebronu tas īpaši attiecas, jo retrogrāda Marsa periods noritēs viņa dzimšanas kartes 12.Mājā, kas var izvērsties par laika posmu, kad visi centieni var radīt vilšanās un paškritikas vilni, kad no vienas puses centies, bet rezultāti izpaliek, un no otras, centies un dari cik spēj, bet apkārtējo atzinība un novērtējums izpaliek, un tālāk jau rodas bezspēcības un nomāktības sajūta, iekšēji konflikti (gan personiski, gan komandas iekšienē), jo neveicas.


Sportistiem retrogrāda Marsa periodā trenēties, uzlabot prasmes ir ieteicams, bet ne pilnas slodzes, sacensību režīmā.


Pirms sezonas daudz var dzirdēt komentārus par Lebrona vecumu, kā nekā decembra beigās Džeimsam paliks 38 gadi, un ķermeņa novecošanos (father time), kad ķermenis pamazām zaudē savu fizisko spēju maksimumu. Ir pat reklāmas rullītis par šo, bet kas šobrīd ir joks var atspēlēties vēlāk dzīvē.

Te gan tā nianse, ko bieži cilvēki nesaprot un jauc, pieņemot vienu par otru un otrādi, ir nevis tajā, ka cilvēks šajā gadījumā noveco un vienkārši vairs nevelk, bet šis vienkārši nav īstais laiks līdz janvārim, kad Lebronu pārslogot un uzkraut viņam lielāko daļu komandas panākumu nastas. Šobrīd dzirdu pamatotu kritiku, ka krietni jaunākais Entonijs Deiviss neuzņemas līdera lomu. Ja retro Marsa periodā “Lakers” sabalansēs Džeimsa spēles minūtes un slodzes, tad visdrīzāk lielas problēmas neradīsies. Bet pēc pirmajām divām spēlēm tā pagaidām neizskatās. Lebrona spēles laiks abās spēlēs ir vislielākais.

Ja novembris paies vēl kaut cik neitrāli, tad decembris var nākt ar jau lielākiem izaicinājumiem. Aktuālais Marss 30.10. kļūstot retrogrāds dos vēl pozitīvu lādiņu Džeimsa horoskopā (dzimšanas kartē), jo planētas stacionārs stāvoklis pirms virzienmaiņas ir kā impulss, kas dod inerci un uz tās rēķina vēl kādu brīdi varēs paļauties, jo atkārtosies sezonas starta harmonija ,bet ne pārāk ilgi.

Pamatīgu, harmonisku lādiņu Lebronam dos arī 25.oktobra Saules aptumsums, kas noritēs tuvu Lebrona dzimšanas Plūtonam un tālāk harmoniski skars horoskopa zenītu, dzimšanas Marsu un Neptūnu. Galvenais nepārdegt, kā arī notiekošais var radīt ilūziju par tālākās sezonas norisi tieši Lebrona komandas sakarā. Domāju, ka Džeimss būs savu uzdevumu un varēšanas augstumos. Ir vairāki Līgas rekordi, kurus visdrīzāk viņš šosezon pārspēs, bet arī viņš nav pārcilvēks.

Lecam uz decembri, jo kā jau raksta sākumā minēju, lielāko daļu notiekošā atspoguļos ikdienišķie aktuālo planētu aspekti. Decembra sākumā retrogrādais Marss radīs divus izaicinājumus. Pirmais ikdienas komunikācijā, visdrīzāk komandā, kluba iekšienē, radīs konfliktējošas situācijas, strīdus, nokaitētu, disharmonisku atmosfēru, vārdi netiks šķiroti un kā mēs zinām, tad Lebrons diez vai būs tas, kuram nāksies piekāpties.

Otra situācija var būt nedaudz eksplozīvāka. Aktuālā retrogrādā Marsa Dvīņos opozīcija ar aktuālo Sauli Strēlniekā skars Džeimsa dzimšanas Urānu, kam turpat netālu atrodas dzimšanas Merkūrs. Uzdrīkstēšanās un drosmīgs solis izaicinās kāda atskaitīšanu no kolektīva. Ja man būtu jāmin, šīs varētu būt Vestbrūka pēdējās dienas komandā. Tātad decembra pirmā dekāde aptuveni. Lebrons visdrīzāk šajā brīdī nostāsies un vērsīsies pret tiem, kas viņu bremzē, kas nepilda savus pienākumus, vadzis būs pilns. Būs liela vēlme rīkoties, mainīt esošo un šī situācija var uzliesmot strauji, lai gan man personīgi liekas, ka tur viss gruzd jau tagad. Šis uznāks, izreaģēs, attīrīs un aizies. Pie tam, kā jau minēju, Lebrons nebūs tas pār kuru gāzīsies kādi pārmetumi. Šajā laikā aktuālo Venēras un Merkūra tranzīti dosies cauri Džeimsa Partnerības sfērai, kas ļaus jauki un pamatoti visu nokomunicēt. NBA ir bizness. Lebrons ir labs biznesmenis un māk kontrolēt citu resursus. Runa jau ir par naudu un vērtībām-mērķiem. Nekas personisks.

Atgriežoties pie aktualitātēm Lebrona Džeimsa dzimšanas kartē, uz gada beigām Jupiters var radīt lielu apjukumu un manā ieskatā te viņam sākas tāds garāks un grūtāks nebūšanu un ķibeļu periods līdz februārim. Ja skatās secīgi, tad iepriekšējie notikumi var novest pie šīs situācijas. Te tas situācijas rokraksts ir līdzīgs iepriekšējās sezonas beigām, tik pa priekšu nāk liela vilšanās, ka ieceres un rezultāti ne tuvu neizskatās tā kā būtu gribējies. Optimisms sāks izplenēt un tagad jautājums kā Lebrons tiks galā ar esošo situāciju, jo priekšā būs vēl grūtības un…grūtības, un nākotne neizskatīsies ne cik cerīga no šī skatu punkta. Jājautā, pēdējais tituls jau izcīnīts?

Šiem apstākļiem vēl nebeidzoties nāks nākamās likstas – aktuālā Saturna spriedzes kvadrāts ar dzimšanas Saturnu. Pirmais nopietnais lūzums pēc astroloģiskās pilngadības sasniegšanas ap 30 gadu vecumu. Ļoti sasaistošs un grūts laiks. Kā skrienot maratona pēdējos kilometrus, kad cīņa notiek pašam ar sevi. Šis ir diezgan kritisks laiks katra cilvēka dzīvē. Kā atskaite, kā eksāmens par pēdējos 7+ gados sadarīto. Ņemot vērā iepriekšējo aspektu, domāju, ka Lebronam šis var tiešām izvērsties par tādu lielu psiholoģisku pārbaudījumu. Viņš vienmēr ir uzsvēris būšanu vietā, kur var gūt panākumus, bet tagad iespējams būs izveidojusies situācija, dzīves situācija, ka viņš ir vietā, kur panākumi ir skatāmi pagātnē, ne tuvākā nākotnē!? Liels pārdomu laiks, savu spēju pārvērtēšana. Pie tam fortūna šajā brīdī nebūs Lebrona pusē. Kaut kur tālienē gan var parādīties neliels cerību stariņš, bet tas februārī, tuvāk martam.

Manā ieskatā sezonas nozīmīgākais notikums Lebronam risināsies no janvāra vidus līdz februāra sākumam. Te saslēgsies virspusēji aktuālo planētu veidotā aspektācija ar dziļās astroloģijas planētu aspektāciju. Kārtējo pārbaudījumu laiks. Bet ne bez pozitīvā. To situāciju es tulkotu, “ai, labi, s*ds ar tiem sapņiem un mērķiem, spēlēšu priekam”. No vienas puses, un tas būs tas būtiskākais šajā laikā, šis būs savstarpējo attiecību pārbaudes laiks ar komandas biedriem, sabiedrību. Pat, ja lietas neies un cerības uz labu sezonas rezultātu jau būs pagaisušas vai tuvu tam, domāju ka Lebrons nepadosies. Un te tad parādās tā otra, nedaudz mazāk svarīgā, bet harmoniskā puse. Neskatoties uz nopietniem dzīves pārbaudījumiem, atejot un atslābstot no samilzušās spriedzes, uz visu notiekošo varēs paskatīties radoši un ar dzīves aizrautību. Šis īstenībā ir ļoti labs laiks pārmainīties, pielāgoties, pieņemt, gūt jaunas pieredzes, spēlēt priekam, iespaidiem. Sezona te vēl nav galā. Esam tikai janvārī. Vēl tik viena nozīmīgāka spriedze priekšā tuvākajā laikā.

Janvāra beigās Marss jau būs kļuvis direkts, enerģijas un kaujas spējas pamazām pieaugs. Vēl gan kādu laiku līdz Marss atgūst jaudu nebūtu ieteicams forsēt. Februāra sākumā Lebrons visdrīzāk ņems lietas savās rokās, kā viņš to visu karjeru radis. Te atkal Džeimss var parādīt no kāda materiāla ir taisīts. Februāra pirmajā dekādē LBJ būs atguvis līdzsvaru un visdrīzāk rādīs pārliecinošu sniegumu. Man šķiet, ka Lebrona gadījumā tāda cieta sava ceļa iešana, nedodot ceļu nevienam ir saskanīga un tā viņam šajā laikā arī vajadzētu izpausties. Būs pagājis tāds grūts posms, tai pat laikā vērtīgs liktens rūdījums. Fiziski šobrīd Lebronam būtu jājūtas lieliski. Tik lieliski, ka jāuzmanās no bedrēm savā ceļā, jo jauda būs atgūta, spēles garša un prieks visdrīzāk arī, ka tik nav viss pa daudz (atkal nav labi :)).

Paralēli februāris un marta sākums Lebronam aizritēs balansējot starp reāli paveicamo un cerībām par ideālo scenāriju. Bet pats svarīgākais šī aspekta sakarā ir, ka realitātē var rasties apstākļi, kuros iecerēto un idealizēto var būt iespējams realizēt. Cerība mirst pēdējā?! Šajā laikā zūdīs pesimisms. Dzīves lielā pieredze ļauj skatīties uz lietām no dažādiem skatu punktiem, rodas skaidrs redzējums par vajadzīgo un lieko, tādejādi zinot, kad izmantot savas iespējas, kad atslābt un ļaut tiem jaunajiem skriet.

Marss februāra vidū atkal izaicinās darba kolektīvu, lasi, komandu, taču šoreiz vairāk iedvesmojošā, uzkurinošā, izaicinoši iedrošinošā manierē. Nevaru izslēgt kādas konfliktsituācijas, bet man liekas, ka šoreiz nebūs strīdi, bet aicinājums komandas biedriem saņemties. Ja tā to var skatīties, tad man izskatās, ka aicinājums var būt sadzirdēts, jo iezogas apmierinātības sajūtas. Nevar izslēgt, ka pārspīlētas vai situāciju skaidri neatspoguļojošas sajūtas.

Sezonas pēdējais nogrieznis, kas Lebrona gadījumā izceļas no marta pirmās dekādes līdz pluss mīnuss regulārās sezonas beigām visdrīzāk aizritēs spēcīgi, pārliecinoši un labā noskaņā. Visu šo periodu Lebronu pavadīs liela atbildības sajūta un visa ieguldītā darba, centienu, brūču, pārbaudījumu kulminācija. Centienu un ambīciju virsotne. Tā kā Lebrons, cik man liekas, nav vairījies dzīves grūtību un pārbaudījumu, šis būs viņa uzvaras laiks, viņa sasniegumu virsotnes laiks, kad rezultējas viss, uz ko viņš ir gājis. Paralēli šajā laikā emocijām būtu jābūt līdzsvarā un tās pavadīs labsajūta par paveikto. Šādu laiku raksturo apzināšanās par savu veikto ceļu un tā rezultātiem.

Vēl papildus šim vienā brīdī būtu jābūt papildus enerģijas un entuziasma pieplūdumam, pašpārliecinātībai, jo vai nav absolūti skaisti, kad tu esi tu pats un tev sanāk tas, ko tu dari. Sezonas noslēgumā tomēr ieteiktu piesargāties no pārpūles, jo beigās var būt sajūta, ka viss izdodas, bet tā vārdā sities pret sienu. Jāizvairās no satraumēšanās. Aprīļa pirmajā dekādē saslēdzas kopā ļoti liela jauda. Gan pozitīvā, gan destruktīvā, tā ka jābūt uzmanīgam. Ja Lebrons būs piesardzīgs un apdomīgs, tad paejiet malā, jo kravas vilcienu (freight train) neviens neapturēs. Jau otro sezonu pēc kārtas man jāuzdod tas pats jautājums: Lebrons, neskatoties uz lieliem pārbaudījumiem sezonas gaitā, panākumiem pats būs gatavs, bet vai viņa komandas biedri būs tiem gatavi? Ņemot vērā, kā man izskatās Lebrona sezonas pirmā daļa un kādu sniegumu “Lakers” rāda pirmajās spēlēs, diez ko liela pārliecība par labiem rezultātiem man nav. Skatīsimies!

Strive for greatness!

Paldies!