Sezonas prognoze. Porziņģis

Sezonas prognoze. Porziņģis

Šī ir mana prognoze kā galvenajos vilcienos individuāli varētu izvērsties gaidāmā 2022./2023.g. NBA sezona Kristapam Porziņģim no Vašingtonas “Wizards”.

Kristapam Porziņģim gaidāmo sezonu var iedalīt trīs posmos – neitrāls sākums, veiksmīga sezonas vidusdaļa un saspringtāks noslēgums. Matemātiskās attiecībās šo laiku var sadalīt 1/4, 2/4, 1/4, tātad neitrālai un veiksmīgai būtu jābūt lielākajai sezonas daļai. Bet par visu pēc kārtas.

Sezonas sākums Kristapam iesāksies bez lielas aktuālo planētu rosības KP dzimšanas dienas kartē. Tas norāda uz to neitrālo notikumu fonu oktobrī un novembrī. Šajā periodā aktuālā Jupitera retrogrādā atgriešanās Zivju zīmē aktivizēs KP dzimto harmonisko planētu konfigurāciju, kas viņam piešķir to unikālo vienradža talantu un prasmes, caur kurām KP ir pārsteidzis visu basketbola pasauli savas līdzšinējās karjeras laikā. Te gan jāvērš uzmanība, ka šī procesija tikai aktivizēs attiecīgos notikumus, bet rezultāti visdrīzāk būs atkarīgi no ikdienas astrofona, jo pirms aspekti kļūs precīzi, Jupiters atkal atgriezīsies direktā gaitā, tādejādi planētu aspektiem nekulminējot.

Ikdienas astrofonu šajā periodā Porziņģim var pabojāt retrogrāda Marsa periods, kas sāksies 30.oktobrī. Ja patinam notikumus atpakaļ, tad varam konstatēt, ka vēl direktā Marsa virzība KP dzimšanas dienas kartē oktobra pirmajā pusē veidoja spriedzes aspektus ar KP dzimšanas Saturnu un Melno Mēnesi Lilitu, attiecīgi kvadrātu un savienojumu, kad KP savainoja potīti. Kad aktuālais Marss drīz dosies retrogrādā gaitā, tas vēlreiz šķērsos šo punktu, tā ka Kristapam ap novembra vidu ir jābūt piesardzīgam, teiktu pat piesardzīgākam, jo retro Marsa periods bieži vien aizrit ar tendenci uz traumatismu, jo fizisko aktivitātīšu laikā samazinās koncentrēšanās uz darāmo.

Tiekot pāri novembra darvas pilienam, sezona jau būs ieskrējusies un kā man izskatās arī Kristapam būtu pamazām jāuzņem apgriezieni, ja nekas līdz tam nebūs atsviedis viņu atpakaļ, kā tas notika ar Bertānu pagāšgad, kad šamējais sev potenciālās spozmes laikā dziedēja un atlaba no traumām.


Konsultējoties ar astrologu var labāk izzināt savu individuālo ritmu un izvairīties no potenciālām mīnām, kas sekojošos veiksmīgajos posmos ļauj gūt panākumus, nevis tajā laikā risināt problēmu sekas.


No decembra līdz pat februāra sākumam, brīžiem fonā, brīžiem priekšplānā var izvirzīties kādas konfliktsituācijas, kad enerģija un laiks var tikt tērēts neapdomīgiem strīdiem, konfliktiem, var rasties velme visas problēmas un nebūšanas atrisināt par katru cenu un pēc iespējas ātrāk. Šādā uzvilktā noskaņā vairāk jāpiedomā par sakāmo, jo vārdi var sprukt ārā bez apdoma un kā basketbola Mekas laukumos zinām: “that’s a T” (tehniskā piezīme). Tā kā šo aspektāciju raksturo nemiers un sasteigtība, tad es KP ieteiktu piedomāt pie metienu izvēles, jo precizitāte šajā periodā var kristies. Nevajadzētu aizrauties ar šaušanu pa grozu pēc pirmās iespējas.

Kopumā periodam no novembra beigām, decembra sākuma līdz plus mīnuss marta sākumam Porziņģim būtu jābūt veiksmīgam. Ap marta vidu gan apgriezieni var sākt kristies, veiksmes arī mazāk, kā arī martā sāk parādīties vairāk spriedzes KP dzimšanas dienas kartē.

Decembra beigas nāks ar pirmo nozīmīgo aktuālo planētu mijiedarbību ar KP dzimšanas planētām, kas tālāk pavadīs visu janvāri. Šī posma raksturojošai iezīmei būtu jābūt radošuma evolucionārai izpausmei. Iespējams, ka šajā laikā KP laukumā spēs pilnībā parādīt iepriekš slīpētās prasmes, kas savukārt pašam KP var radīt patīkamu sajūtu, ka ieguldītais darbs beidzot atspoguļojas sniegumā un izvirzītie mērķi ir jau saredzami un sataustāmi.

Paralēli būs aktīvs vēl viens aspekts, kas vairāk izpaudīsies kā KP unikalitātes atspoguļojums. Negribas pārspīlēt, bet aspekts vēsta, kad diez vai būs kas tāds, kas šajā laikā Porziņģi spēs apturēt, jo te saslēdzas kopā veiksmes iespējas un jauda, kā arī stingra pārliecība par savu varējumu un, ja kaut kas jālabo, jāpiekoriģē, tad tas ir jādara bez lielas minstināšanās un šaubām. Vienīgais no kā es KP ieteiktu piesargāties ir pārdegšana, pārcenšanās, pārslodzes, jo jaudai jābūt lielai, bet tā kā KP dzimšanas Mēness un Marss ir Svaru zīmē, tad jāpiedomā par atpūtu un atlabšanas, atjaunošanās procesu pēc lielākām slodzēm. Sabalansēti.

Ar to viss labais janvārī nebeidzas, jo janvāra otrā pusē parādās liels prieks un jautrība, vieglums par izdošanos, kam vēlāk sekos vai drīzāk pārņems stafeti liels optimisma vilnis un pārliecība par pareizi izvēlēto ceļu. Šī pārliecība var radīt apetīti. Apetīti pēc kaut kā augstāka. Tā teikt latiņas un mērķu paaugstināšana. Taču der ņemt vērā, ka viss notiekošais pašam KP var pat nelikties nekas īpašs, ārkārtējs, drīzāk pašsaprotams. To ir svarīgi pieminēt, jo fonā kaut kur var plivināties augstprātības vai situācijas nenovērtēšanas vēsmas. Es tiešām vēlu KP izdošanos, taču jābūt vērīgam, jo skatiens visā šajā debesmannā var migloties pamatīgi. Jāizvairās no neveiklām vai skandalozām publicitātēm.

Februāris vēl turpināsies uz šīs nots, taču februāra sākumā jāuzmanās no jau manis pieminētās pārstrādāšanās, var uznākt neliels atslābums, vājuma brīdis un/vai attiecīgās situācijas pārvērtējums. Tālāk februārī veiksmes mīsies jau ar zināmu planetāro pretstāvi. Februāra vidū jāuzmanās no pārāk lielas pašpārliecinātības, var pārvērtēt savas spējas, tādejādi ieliekot pārāk lielu enerģiju savos centienos var nonākt grūtā situācijā, kad ambīciju augstumi var sākt sist pa pirkstiem, jo vēlamais iespējams neatbildīs esošajiem apstākļiem. Neieteiktu riskēt šajā laikā. Nevainīga situācija var bēdīgi beigties. Katrā ziņā šeit februāra vidū situācijas var kļūt mulsinošas, radīt apjukumu un iespējams arī izsist no sliedēm un līdz šim uzņemtā ritma, snieguma produktivitātei samazinoties.

Martā var sākt mocīt vecie grābekļi un parādīties noguruma pazīmes. Šajā brīdī liela nozīme būs emocionālajam stāvoklim, jo liela iespēja, ka Kristaps, kā mēs to jau esam agrāk redzējuši, vēlēdamies spēlēt vairāk uz komandu, iespējams padarīs savu sniegumu pliekanāku. Tas vairāk saistīts ar to, ka attiecīgā aspekta iespaidā ir grūti savākties un saprast uz ko pašam likt akcentus. Var parādīties nepārliecinātas izvēles un lēmumi, iezagties šaubas, tādejādi iespējams vairāk kļūdu.

Sākoties marta otrajai dekādei izteiktāk parādīsies nepieciešamība pēc pārmaiņām, pārveides, ko visdrīzāk sekmēs iepriekš aprakstītais snieguma kritums un apmaldīšanās. Labā ziņa, ka pa vidu šim visam marta vidū KP visdrīzāk būs spējīgs izrunāt un risināt samilzušo situāciju vairāk komunicējot un apmainoties redzējumiem ar komandas biedriem un treneriem, tuvāko loku.

Tālāk līdz pat sezonas beigām būtiski notikumi planētu izkārtojumos neuzrādas, izņemot regulārās sezonas pēdējos metros, kad Porziņģim būs aktīva aktuālā Marsa spriedze ar dzimšanas Marsu. Ļoti intensīvs, saspringts spriedzes aspekts vairāku dienu garumā, kad cilvēks var uzvesties agresīvi, sakāpināti un impulsīvi. Sportā agresivitāte ir nepieciešama, bet te uz sezonas beigām KP jābūt uzmanīgam, it īpaši, ja komanda netiek izslēgšanas spēlēs. Kad prāts ir atslābis, bet sirdī cīņas spars vēl liels, vienīgi savaldība un apdomība var paglābt no dažāda veida negadījumiem.

Tālāk notiekošo skatīsimies, ja Kristaps Porzinģis kopā ar savu komandu Vašingtonas “Wizards” iekļūs izslēgšanas spēlēs.

Kopumā es teiktu, ka sezonas gaitā Porziņģis uzņems apgriezienus un snieguma produktivitātei būtu jāaug. Piekrītu pašam Porziņģim un domāju, ka Kristaps pārsteigs. Neizslēdzu iespējamību, ka Porziņģis pat iegūs kādu atzinības balvu, piemēram, 'Mēneša labākais Austrumu konferences spēlētājs'. Tam ir arī astroloģiski planetārais atbalsts šosezon. Viņa ievietošana ESPN labāko spēlētāju ranga 86. vietā tikai būs papildus motivācija un stimuls pierādīt pretējo. Lai veicas, Kristap!

Paldies!