Vai Krievijas izvērsto karu Ukrainā iepriekš varēja prognozēt?

Vai Krievijas izvērsto karu Ukrainā iepriekš varēja prognozēt?

Kāpēc daudzu prognozes ir greizas?! Kā reāllaika notikumi atspoguļojās debesjumā un planētu savstarpējās attiecībās.

Saka, ka matemātika nemelo. Skeptiķi pasmīnēs, bet es gribētu teikt – arī zvaigznes nemelo. Un kā nu ne. Ģeometrija tā vien ir, no vienas puses. Savukārt no otras, astrologa kvalitāte, māksla un tvēriens ir mākā to izskaidrot. Māka ietver zināšanas, ķērienu un izjustu lietu kārtības izpratni.

Kad Krievija šī gada 24.februārī iebruka Ukrainā, izskanēja runas par to, ka “neviens”[1]astrologs īsti neko tādu nav prognozējis. Pēc tam daudzi gan pašmājās, gan starptautiski steidza izteikt savas kara gaitas prognozes. Karsta tēma ļaudīm taču interesē. Un tie ir pilnīgi saprotami un leģitīmi jautājumi zvaigžņu tulkiem. Bet. Vai tiešām neko tādu nevarēja iepriekš saredzēt un prognozēt?

Es saprotu, ka ir pieņemts uzskatīt, ka pēc “notikušā visi gudri”, taču šajā rakstā vēlos atskatīties uz būtiskajiem momentiem procesā, kas noveda pie Krievijas, un Baltkrievijas atbalstītā, iebrukuma Ukrainā. Pirms tam, varu tik atgādināt, ka tēmu par Putina norietu aizsāku š.g. februāra vidū, pirmo rakstu publicējot 17.02.2022.[2], tātad pirms 24.februāra.

Jā, karu tiešā tekstā arī es neprognozēju. Man tobrīd nebija tādas informācijas un zināšanu par militārajiem manevriem, kādi tagad ir publicēti, lai kara iespējamību varētu izsecināt. Es parasti neaiztieku tēmas, par kurām man nav pietiekamu zināšanu un izpratnes. Zināšanas, kā vienu no svarīgākajiem pīlāriem, uz kuriem balstās astroloģiskā prognozēšana, es jau uzsvēru.

Neskatoties uz to, es 2022.gada 13.janvāra Twitter ierakstā, vadoties no Putina dzimšanas kartes izpētes datiem, rakstīju, ka “Sākot ar 18.01. līdz marta sākumam šķelšanās un pretstāve ar Rietumiem būs izteiktāka, nestandarta risinājums, dažāda mēroga provokācijas. Problemātika no mūsu, Rietumu skatu punkta ir tā, ka Putinam šajā periodā būs atbalsts gan no varas struktūrām, tuvākā loka, ietekmīgiem cilvēkiem un sabiedrības. Pie tam varu “mājās” Putins līdz 2023.g. turēs ļoti ciešā tvērienā.”[3] Šis laiks tieši sakrita ar kara uzsākumu un briesmīgākajiem krievu armijas pastrādātajiem kara noziegumiem.

Arī pēc 24.02. dienas astrokartes karadarbības uzsākšanu tā viennozīmīgi nevar ieraudzīt. Jā, todien bija aktīvs Plūtona, Marsa, Venēras savienojums, Merkūra Urāna spriedze un attāla Saturna un Mēness mezglu spriedze, kas atsevišķi pa aspektiem bija arī 1.Pasaules kara un 2.PK sākumu astrokartēs, taču manā ieskatā tas bija tikai notikuma palaidējmehānisms, jo kopējais dienas astrofons bija jaudīgs, bet pārlieku harmonisks. Īpaši, ja salīdzina ar 1.PK, 2.PK, Korejas kara, Vjetnamas kara, Līča kara sākuma dienu astrokartēm. Šoreiz, manā skatījumā, svarīgākais ir jāmeklē iepriekš. Kāpēc? Jo pēc šobrīd zināmās informācijas, šis datums (24.02.) ir 5. atliktais kara sākuma datums, un daļēji nejauši izvēlēts. Bet daļēji. Tālāk paskaidrošu.

Jebkurš, kas ir saskāries ar astrologa darbu zina, ka astrologam precīzs laiks ir risināmo jautājumu atslēga. Svarīgi ir arī jautājuma konteksta esošie apstākļi un, es teiktu, arī nodoms jeb mērķis. Ko mēs vēlamies no uzdotā/interesējošā jautājuma uzzināt vai startējot sasniegt. Nezinot būtisku informāciju un esošos apstākļus, prognozēs absolūtu precizitāti sasniegt ir maigi izsakoties grūti. Pārfrāzējot sava skolotāja Kristapa Baņķa teikto: “prognozēšana astroloģijā ir augstākā pilotāža. Tikai retajam astrologam tā tiešām padodas.”

Sekojot līdzi aktuālajiem notikumiem, esmu uzzinājis jaunu informāciju Krievijas iebrukuma sakarā, kas šo visu notikuma bildi atklāj pilnībā. Vismaz man. Kā jau minēju, uz šo notikumu – Krievijas Ukrainas kara uzsākšanu mēs nevaram skatīties kā tikai 2022.gada 24.februāra rītu, plkst. 03:59 pēc vietējā laika. ;) Tas ir tikai viens datums kompleksā notikumu virknē. Ir jāskatās plašāk. Jārok dziļāk.

Attēls no astro-seek.com

Mūsu Mājas, planēta Zeme ir viens vesels un ne Saules sistēmas planētas, ne kaimiņu kaķis nezina, ka kādam noteiktās teritorijās ir novilktas robežas. Ar to gribu teikt, ka globālie notikumi, kurus atspoguļo planētu kustība zodiakā un savstarpēji veidotās ģeometriskās attiecības skar visus, dažādos līmeņos un ar dažādām izpausmēm. Kas izceļ vienu notikumu pār otru ir konkrētie, esošie apstākļi, kuros notikums veidojas. Kā arī katras valsts, tautas un Krievijas gadījumā autoritārā diktatora dzimšanas kartē notiekošais. Ļoti komplicēta padarīšana.

Manā skatījumā, viss šobrīd notiekošais Ukrainā, vismaz tādā aktīvās darbības fāzē, no Krievijas puses aizsākās jau 2021.gada martā, aprīlī (nošķirot 2014.g. notikušo), kad Krievija aizbildinoties un arī neaizbildinoties ar dažādiem manevriem sāka vākt kara tehniku trīs virzienos Ukrainas pierobežā – ziemeļos, austrumos un okupētajā Krimā.[4]Toreiz pažvadzinājās. Tehniku atstāja pierobežā, bet lielāko daļu karavīru atsauca uz bāzēm dziļāk Krievijā. Aktīvāka kustība pierobežā atsākās gada otrajā pusē, kad pēc šobrīd publicētajiem amerikāņu izlūkošanas datiem kļuva skaidrs, ka tiek gatavots pilna apmēra iebrukums Ukrainā.[5]

2021.gada nozīmīgākā un spriedzes piesātinātākā planētu “tikšanās” bija Saturna un Urāna veidotais kvadrāta aspekts. Planētu retrogrādu periodu dēļ šī tikšanās kulminēja 3 etapos – februāra vidū, jūnija vidū un noslēdzošā fāze bija decembra beigās. Visi trīs etapi sakrīt ar Krievijas armijas vingrošanu un muskuļu demonstrēšanu, ieroču žvadzināšanu Ukrainas pierobežā, reizē piedraudot, biedējot un šantažējot Rietumu sabiedrības un “partnerus”.

Saturna dabā ir “dot pēc nopelniem” vai nu pirms precīzas aspektācijas vai neilgi pēc, taču abas planētas, Saturns un Urāns, visu gadu bija pietiekami tuvā saitē, lai varētu teikt, ka šo abu planētu savstarpējā aspektācija visu gadu bija pieaugoši un atslābstoši spēkā. Ļoti vienkārši raksturojot šo aspektu, tā ir ļoti saspringta spriedze. Lūzuma punkts. Rodas nepatīkami, krasi pavērsieni. Kontroles un kārtības sadursme ar dumpiniecisku revolucionārismu. Ierastā un stabilitātes izaicināšana un graušana. Īsi piemēram tik pieminēšu, ka gads iesākās ar jandāliņu Baltajā namā un militārās huntas apvērsumu Mjanmā, trupinājās ar energokrīzi un beidzās ar Krievijas neprovocētu agresiju pret Rietumiem vārdos, pret Ukrainu nedaudz vēlāk darbos.

2022.gada 17. decembrī Putins izteica ultimātu Rietumiem, NATO un pieprasīja drošības garantijas Krievijai, citiem vārdiem Eiropu atkal sadalīt lielvaru ietekmes sfērās.[6] Te ir pienācis laiks pastāstīt par jaunuzzināto informāciju, kas parāda kopējā notikuma ainu. Atsaucoties uz 11.08. Latvijas Radio 1 raidījumā “Pusdiena” izskanējušo informāciju[7]Krievijas sākotnējais plāns bija iebrukt Ukrainā 2021.gada 26.decembrī, taču, citēju: “krievu nolaidības dēļ”, tas tika pārcelts uz 12.janvāri, vēlāk uz 16.februāri, taču, citēju: “neuzbrukšana tolaik bija saistīta ar Ķīnas iebildumiem, jo tas sakrita ar Ziemas olimpiādes laiku”. “Pēdējais iebrukuma datums bijis paredzēts 22.februārī, taču ņemot vērā, ka 23.02. tiek svinēta “Tēvijas aizstāvju” diena Krievijā, iebrukums notika nākamajā dienā.” No tā var secināt, ka 24.02. nebija pirmās izvēles datums.

Tātad, ir vairāki sānu apstākļi, kāpēc iebrukuma diena tika atlikta. Sānu apstākļi, ja lēmums ir galīgs un negrozāms, tikai atliek notikumu, kas nozīmē, ka ar juveliera precizitāti varbūt tikai kāds gaišreģis būtu varējis noteikt precīzu notikuma izpausmes datumu. Ja nebūtu plaši izplatītās korupcijas Krievijas armijā[8] un Krievijā vispār, un visu pārējo utu un parazītu lielā lāča kažokā, tad šis iebrukums iespējams būtu noticis ātrāk. Pēc tam jau tika vienkārši meklēts tuvākais derīgais datums, kad to realizēt. Ņemot vērā retrogrādas Venēras un retrogrāda Merkūra periodus pa vidam, nav nekāds pārsteigums par atlikšanām un pārlikšanām uz vēlāku, citiem vārdiem, pa vidu (decembra beigās, janvārī) varēja rasties te viens, te otrs apstāklis atlikšanai.

Papētot Putina Krievijas ultimāta 17.12.21. dienas astrokarti un 26.12.21. datuma, kad oriģināli bija plānots iebrukums, paveras jau nospriegotāka aina nekā 2022.gada 24.februāra dienas astrokartē.

17.decembrī, ja neskaita Mēness veidotos aspektus, pieminētā Saturna un Urāna spriedze kveld priekšplānā. Ko pastiprina aktīvā, tuvojošā Pilnmēness kulminācija dienas vēlāk. Tātad, draudi sakāpināti un “pa nopietno”.

Attēls no astro-seek.com

Visiem manis aplūkotajiem 20.gadsimta lielajiem kariem kopējā iezīme ir tā saucamo agresīvo planētu (Marss, Plūtons, Saturns, Urāns) savstarpējā spriedze, iesaistot Mēness mezglus šajās aspektāciju konfigurācijās, kā arī augoša Mēness fāze kara uzsākšanas dienās. Papildus Saule un/vai Jupiters ar spriedzes aspektiem piedod intensitāti, plašumu un mērogu. 1.PK un Korejas karā spriedzes aspektos ar tālajām planētām ir arī Melnais Mēness Lilita.

Arī 17.decembrī aktīva ir Lilitas un Neptūna spriedze, kā 1.PK, kā arī lielāka spriedzes aspektu konfigurācija, kas ietver Mēness Mezglus, Jupiteru un jau izklīstoši, bet spēkā esošu Marsa pieskārienu. Svarīgs ir arī Venēras un Plūtona savienojums, jo tas, manā ieskatā, vēlāk (februārī), kad tiem pievienosies Marss, būs tas gailis-palaidējmehānisms, kas aktivizēs iepriekš gatavoto, bet atlikto iebrukumu.

Kopumā tātad šo datumu vērtējot un ņemot vērā visus tā brīža apstākļus, situācija ir ar nopietniem draudiem, draudu pamatu, pie tam ceļā uz konflikta kulmināciju. Ir eļļa ugunij – draudu mērogs un ir slēpti, viltus vai kādi citi ne līdz galam zināmi iegansti. Kuluāros runā, ka Putins esot apsēsts ar Ukrainu.

Runājot par oriģinālo iebrukuma datumu, 2021.gada 26.decembri un skatoties no 17.decembra ultimāta pozīcijām, tad 19.12.21. Venēra kļuva retrogrāda. Tā kā pie atlikšanas iemesliem tiek minēta nolaidība, neizdarība, tad pieļauju, ka problēmas bija ar resursu un piegādes/apgādes lietām, iespējams, ka atklājās kādi iztrūkumi vai radās nesaprašanās, šaubas, mainījās apsvērumi, kā rezultātā nedēļu iepriekš izteiktajiem, pārliecinošajiem draudiem pietrūka pāris kapeikas līdz realizēšanai. 26.decembris vēl uztur Saturna Urāna spriedzi, taču pārējie aspekti, salīdzinājumā ar 17.decembri ir mitējušies savā intensitātē.

Attēls no astro-seek.com

Augstāk minēju, ka 24.februāris daļēji sanāk nejauši izvēlēts, tādā ziņā, kā “pirmais derīgais” datums, kad bez sānu apstākļu traucējumiem varēja sākt iebrukumu. Pēc raksta atsaucēs ietvertā ‘Washington Post’ raksta, tagad arī ir nojaušams, ka tas iespējams Putinam bija pēdējais brīdis, pēdējā iespēja censties Ukrainu dabūt savā azotē, vismaz daļu Ukrainas. Grūti spriest kā viss ar to pompozo pieņemšanu pie vadoņa un pašpasludināto republiku “neatkarības atzīšanas” pasākumiem būtu bijis decembrī, iespējams, ka šis plāns tikai radās procesa gaitā, varbūt decembrī pietrūka “argumentu” iebrukumam, nesākšu spekulēt, bet viens man ir acīmredzams.

17.decembrī karš bija gatavs karam, bet Putins nebija vēl gatavs rīkoties, savukārt februārī karš īsti negribēja karot, bet Putins bija gatavs dot triecienu. Citiem vārdiem, Putina dzimšanas karte decembra ultimāta laikā uzrāda stingru savu pozīciju, ko atspoguļo aktuālā Saturna spriedzes kvadrāts ar partnerības sfēras pārvaldnieci Venēru Putina personības Mājā (sfērā) un aktuālās Saules savienojuma aspekts ar dzimšanas Marsu, kas norāda uz kareivīguma paspilgtināšanos un aktuālā Marsa opozīcija ar dzimšanas Mēnesi, kas savukārt norāda uz sasteigtiem vai impulsīviem lēmumiem, taču šī vairāk ir kā savas stingrās pozīcijas ieņemšana, jo Melnais Mēness Lilita, kā tāds pelēkais kardināls vedina uz nostāju, bet ne rīcību.

Cita aina iezīmējas 24.februārī, kad aktuālā Urāna opozīcija partnerības sfērā veidoja spriedzes aspektu ar jau pieminēto Venēru, kas Putina dzimšanas kartē ir atbildīga kā par partneriem, tā ienaidniekiem. Šo opozīciju atbalstīja Merkūra spriedzes kvadrāts un, jau pieminētais palaidējmehānisms – aktuālās Venēras, Marsa un Plūtona savienojuma ķekars deva spriedzes signālu pa Putina dzimšanas Merkūru – lēmums par rīcību. Papildus aktuālā Lilita veidoja opozīcijas aspektu ar Putina dzimšanas Marsu, ko varētu tulkot: “nu, tad tu rīkosies vai kā tur paliek”. Kā arī, kas manā ieskatā norāda uz Putina beigu sākumu, ir aktuālā Saturna savienojuma aspekts ar Ziemeļu Mēness mezglu, kā arī Saturns veido opozīcijas aspektus ar dzimšanas Lilitu, MC un Plūtonu, un kvadrāta aspektu ar Jupiteru partnerības sfērā. Diezgan, nu tā. To tulkot var kā liktenīgu dzīves pagrieziena punktu, kad tiek sarautas vai saspīlētas attiecības ar partneriem, tā pa lielo, un uz vienas kārts tiek likts paša liktenis, karjera un piederošā vara. Zaudējums.

Ar šo vēlējos parādīt, ka potenciāli ir iespējams prognozēt šādas lietas, bet tas ir pietiekami sarežģīts process un ir jāzina pietiekami daudz aktuālās, vēsturiskās un specifiskās informācijas, lai dotu precīzu prognozi. Ir arī jāizpēta ne tikai aktuālās norises, planētu stāvokļi, bet diezgan plaša astroloģiskā informācija. Šīs tēmas kontekstā tas, piemēram, ir: visa gada griezums astrofonā notiekošajam, konkrēti atslēgas datumi un tajos notikušais (piemēram, 17.12.21. ļoti daudz jau pavēstīja, lai būtu iespējams izdarīt tuvu notiekošajam tālāku prognozi), galveno iesaistīto, lēmuma pieņemošo personu astrokartes un protams, aktuālā informācija. Informācija, kā zināms, visās jomās ir zelta vērtē.

Daudzi prognožu izteicēji mēģina trāpīt konkrētos skaitļos, konkrētos datumos un tad skrupulozāki prognožu vērtētāji dod verdiktu – netrāpīji precīzi sekundē. Taču dzīvē ne viss notiek strikti pēc pulksteņa. Manuprāt, vērtējot astrologa prognozes, svarīgāk ir skatīties uz prognozes būtību, nevis piesieties pie katra neprecīza vārda, frāzes vai datuma nobīdes, lasīt prognozes vēstījumu un pateikto kopumā. Liela pateicība tiem, kas lasa, novērtē un arī izdara savus tālākus secinājumus.

Amerikāņu un britu izlūkošanas informācija par kara uzsākšanu tiek iegrāmatota kā precīza! Lai gan viņi prognozēja 22.februāri kā iebrukuma datumu. Arī astroloģijā daudz kas mēdz notikt ar zināmām laika nobīdēm. Mūsdienīgiem astrologiem ir jādzīvo laikam līdzi un arī planētām līdzi, jo ne tikai laiki mainās, bet mainās arī lietas, ko šis kosmosa dāvātais rīks spēj mums pavēstīt.

Paldies!


[1] To pilnībā apgalvot, protams, es nevaru.

[2] https://www.astrologi.lv/blogi/valters-sulcs/Raksti/2216/Putina-noriets-I-dala/

[3] https://twitter.com/astroValtinsh/status/1481608941205401603?s=20&t=ZA3h8pZ-vmjs1PxsQUwLqA

[4] https://www.bbc.com/news/world-europe-56616778

[5] https://www.washingtonpost.com/national-security/interactive/2022/ukraine-road-to-war/?tid=ss_tw

[6] https://www.theguardian.com/world/2021/dec/17/russia-issues-list-demands-tensions-europe-ukraine-nato

[7] https://lr1.lsm.lv/lv/pleijeris/?embed=0&id=164460&time=-1_0&size=compact&theme=white&detached=1

[8] https://twitter.com/ChrisO_wiki/status/1560022545356791810?s=20&t=OojnJ5YDWhE9I83wAuwdjQ